Małżeństwo gejów chciało wynająć pokój w hotelu. "Macie jaja, że tak wprost o tym mówicie"

Małżonkowie Jakub i Dawid opisali na Facebooku swoje perypetie, gdy chcieli wynająć pokój z jednym łóżkiem w hotelu na Podlasiu.
Małżonkowie Jakub i Dawid opisali na Facebooku swoje perypetie, gdy chcieli wynająć pokój z jednym łóżkiem w hotelu na Podlasiu. fot. facebook.com / Jakub i Dawid
Jakub i Dawid, małżeństwo prowadzące poczytny fanpejdż na Facebooku, opisali swoje perypetie związane z rezerwacją pokoju w jednym z hoteli na Podlasiu. Pracownicy obiektu nie chcieli uwierzyć w to, że mężczyźni celowo zamówili pokój z jednym łóżkiem i usilnie próbowali zamienić go na inny.


Jakub i Dawid zrelacjonowali sytuację na Facebooku. Jak piszą, w hotelu pojawili się wieczorem. Problemy zaczęły się już na recepcji. – Przepraszam, ale zaszła pomyłka. Czy możecie panowie chwilę poczekać? Musimy zamienić pokój, dostali panowie pokój z jednym łóżkiem – miała im powiedzieć recepcjonistka.


Mimo tłumaczeń jednego z małżonków, że właśnie taki wybrali, recepcjonistka chciała zmienić go na pokój z oddzielnymi łóżkami. Gdy Dawid powiedział jej, że wziął ślub z Jakubem w Portugalii, myślała, że żartuje i zapewniła, że nie ma żadnych problemów ze zmianą rezerwacji. W to, że mężczyźni są małżeństwem, uwierzyła dopiero wtedy, gdy pokazali jej obrączki.


Wtedy do akcji miała się włączyć kucharka. – Masz tu dwóch chłopaków, a tam jedno łóżko, no przecież nie będą tak spali?! – powiedziała recepcjonistce. Gdy małżonkowie zaczęli tłumaczyć od nowa, wróciła do hotelowej kuchni.

To jednak nie był koniec. Zanim mężczyźni dostali klucz do pokoju, pojawiła się menedżerka hotelu wraz z ochroniarzem. Kazała recepcjonistce zmienić pokój na taki z dwoma łóżkami i zaczęła przepraszać za pomyłkę z jednym łóżkiem. Jakub i Dawid po raz trzeci zaczęli tłumaczyć, że nie ma mowy o pomyłce i wcale nie chcą zmieniać pokoju.


Małżonkowie nie wiedzieli, jak to wszystko się skończy. "Nie wiemy, czy zaraz się na nas nie rzucą, czy wyproszą – w głowach mamy sceny z Białegostoku, który jest nieopodal (chodzi o przemoc przeciwników Marszu Równości wobec jego uczestników – red.). Twarz menadżerki przechodzi różne stany – od zaskoczenia, po podejrzliwość, aż wreszcie wydaje nam się, że uwierzyła, że to nie żart. W końcu z uśmiechem przeprasza za zamieszanie i dostajemy upragniony pokój" – relacjonują mężczyźni.

Kropkę nad i postawił ochroniarz hotelu. – Macie jaja, że tak wprost o tym mówicie. Tyle lat tu pracuję i pierwszy raz taka sytuacja! – powiedział na koniec.Anegdota wzbudziła duże zainteresowanie internautów – ponad 7 tys. lajków, 300 udostępnień i 800 komentarzy. "W Pradze to żaden problem. Dziesiątki razy zaznaczam – 1 łóżko. I nikt niczego nie gada" – napisał Sławek. "Uściski dla Was, tak zmienia się świat! Ta scena skojarzyła mi się z filmem 'Loev', oglądaliście?" – zapytała Paula. "Miło patrzeć na szczęśliwych ludzi. Uściski" – dodał Krzysztof.

W komentarzach głos zabrali też sami Jakub i Dawid. "Ta sytuacja dała nam do myślenia: Czy właściciel hotelu miałby prawo odmówić nam wspólnego łóżka ze względu na swoje przekonania?" – zastanawiali się.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Selma Blair walczy z nieuleczalną chorobą. Oto 5 rzeczy, jakich aktorka nauczyła nas o cierpieniu
WYWIAD 0 0"PE z pewnością nie będzie zamykał oczu". Burzliwa debata o zakazie edukacji seksualnej w Polsce
0 0Netflix grozi palcem – ta zapowiedź może oznaczać zmianę zasad na jakich korzystasz z serwisu
DADHERO.PL 0 0"Nie jestem Tonym Hawkiem..." Adam Malita, pionier deskorolki w Polsce, o sporcie i ojcostwie
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych

O TYM SIĘ MÓWI

0 0"Nie czuję się urażona". Ma 23 lata, działa w partii Korwina. Opowiada, jak traktowane są kobiety
0 0W Platformie wrze. Schetyna nagle odwołał posiedzenie klubu
0 0Meghan i Harry szczerzy do bólu. Wywiad poruszył Anglię, ale nie wszystkim się spodobał
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Więzienie za edukację seksualną to nie wszystko. 5 rzeczy, które PiS może chcieć przykryć
0 0"Justin ma specjalne miejsce w naszych sercach". Wymowny komentarz Tuska do wydarzeń w Kanadzie

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać