Pan Zbigniew wszczął awanturę na konferencji Brejzy. Został bohaterem TVP Info

Pan Zbigniew jest nowym bohaterem prawicy. Zakłócił konferencję Krzysztofa Brejzy.
Pan Zbigniew jest nowym bohaterem prawicy. Zakłócił konferencję Krzysztofa Brejzy. Fot. Screen / TVP Info
Krzysztof Brejza wystąpił na konferencji prasowej w Koszalinie. Wśród obserwujących wystąpienie polityka znalazł się pan Zbigniew (tak został przedstawiony w TVP Info), który już został obwołany bohaterem przez prawicową część internetu. Dlaczego? Nie dał w spokoju prowadzić konferencji prasowej, nazywając Brejzę oszustem i złodziejem.


– Po co pan przyjechał do Koszalina? Nie odpuszczę, proszę pana. W życiu nie odpuszczę! Czekałem na to – krzyczał pan Zbigniew.

Następnie mężczyzna zwrócił się wprost do polityka PO. – Panie Brejza! Pan jest oszustem – wołał, nie zwracając w ogóle uwagi na rozmowę polityka z dziennikarzem, który pytał między innymi o Stanisława Gawłowskiego.

– Wolny kraj. Ja nikogo nie obrażam! – odpowiadał, gdy ludzie z otoczenia Brejzy zwracali uwagę, że obraża polityka. – Pan mnie nie dotyka, co pan - policjant? – słyszeliśmy z jego ust.

Podczas całego wystąpienia Brejza był lekko uśmiechnięty. Skomentował zachowanie mężczyzny tylko na sam koniec swojego wystąpienia. – Widzicie państwo do jakiej nienawiści doprowadzają politycy PiS-u – stwierdził.

– To jest wolny kraj i mogę mówić: oszust – kontynuował mężczyzna. I próbował zarzucać Brejzie, że przyjechał do Koszalina, mimo że jest z "Włocławka" (w rzeczywistości z Inowrocławia – red.).

Potem został rozpoznany przez mieszkańca Koszalina. – A ty, człowieku, ja Cię znam. Tyle lat w Koszalinie mieszkasz. Dobry sportowiec, a piep***sz tak, że w głowie się nie mieści – mówił do "bohatera" konferencji Brejzy.


Pana Zbigniewa na krótki "wywiad" zaprosiła tuż po konferencji TVP Info. Dziennikarze pytali o motywy zachowania. – Bo nie lubię oszustów i złodziei. Brejza? Przecież to jest szef hejtu w Polsce! Nie wiecie o tym? – tłumaczył, a każda jego wypowiedź została dodatkowo umieszczona w formie napisów przez TVP Info, tak aby już na pewno nikt ich nie miał szansy przeoczyć.


– Co oni dla Polski zrobili? Rozkradli Polskę! Przecież trzeba to ludziom uświadomić – krzyczał. O co dokładnie chodziło panu Zbigniewowi? Tego niestety nie byliśmy w stanie się dowiedzieć z materiału. Można za to przypuszczać, że jest ofiarą hejterskiej kampanii TVP Info wymierzonej w Brejzę, a także jego ojca – prezydenta Inowrocławia i mamę.


Na stronie TVP Info pan Zbigniew wypowiedział się nieco szerzej. – Były wybory, PO miała budować nowy dworzec PKP. Czemu tego nie robią? Ale powiedzieli, że będą. I co zrobili? Nic nie ruszyli. Oni ze wszystkim Polaków oszukują, zwłaszcza Brejza – twierdził mieszkaniec Koszalina. Nie wiadomo co prawda, jaki związek ma to z Krzysztofem Brejzą, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?

źródło: TVP Info

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
Fundacja Citi Handlowy 0 0Organizacje pozarządowe otrzymały wsparcie. Pomoc ma trafić do m.in. migrantów
ASZdziennikMotorola 0 07 pomysłów na wieczór, które są tak fajne, że aż szkoda ich nie wrzucić na Insta
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Przebranie Tosi na szkolny konkurs na ustach wielu Polaków. Zareagowała sama Tokarczuk
0 0"Patologiczna sytuacja". O tym problemie bezpłodnych singielek w Polsce mówi świat
0 0Tusk opublikował poruszający film. Nagranie pokazuje jego najważniejsze osiągnięcia
0 0"Chyba to nie mój świat". Tyszkiewicz już rozczarował się pracą w Senacie
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem
0 0Czy kobiecy sutek zgorszył Moneta? Wyprosili matkę, teraz się tłumaczą