Atak gazem na sąsiadów. TVN pokazało nowe nagranie z kamienicy Banasia

Krystian K. pseudonim "Simon" zaatakował gazem sąsiadów kamienicy należącej do Mariana Banasia.
Krystian K. pseudonim "Simon" zaatakował gazem sąsiadów kamienicy należącej do Mariana Banasia. Fot. Screen / "Fakty" TVN
Dziennikarz "Faktów" TVN Wojciech Bojanowski dotarł do nagrania z maja, na którym widać, jak Krystian K., syn Wiesława K. ps. "Simon", zaatakował sąsiadów gazem. Film pochodzi z kamienicy, którą pasierb Wiesława K. miał wynajmować od prezesa NIK Mariana Banasia.


Tak Wiesław K. pseudonim "Simon" razem z rodziną rozwiązywał sąsiedzkie spory. Na nagraniu z 19 maja 2019 r. widzimy scenę w kamienicy. Słyszymy charakterystyczny syk gazu łzawiącego, a następnie odgłosy krztuszenia. To atak gazem na właścicieli lokalu sąsiadującego z mieszkaniem K. W ten sposób – co wynika z relacji rozmówcy dziennikarza – K. miał zastraszać właścicieli mieszkań sąsiadujących z "hotelem na godziny".

Ataku gazem dokonał syn Wiesława K., Krystian. To właśnie jego ojciec poprosił o nagranie spotkania z "upierdliwym" dziennikarzem, który domagał się paragonu za wizytę w pokoju na godziny. "Simon" miał zastraszać sąsiadkę, starszą panią, a także młodych ludzi, którzy wynajmowali naprzeciwko mieszkanie.

20 maja do komisariatu V w Krakowie zgłosili się kobieta i mężczyzna. Poinformowali policjantów o naruszeniu nietykalności cielesnej. – Tak to zostało przynajmniej zakwalifikowane – tłumaczył w rozmowie z "Faktami" TVN Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.


Z relacji sąsiadów hotelu na godziny wynikało ponadto, że jęki było słychać na całej ulicy. – Oni w tym hotelu często nawet okien nie zasłaniali. Wszystko było widać (…) Napakowani faceci z panienkami w kusych szortach. Taka głównie klientela – mówili rozmówcy "GW".

źródło:TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

POLECAMY

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
0 0Kaju Godek, zamilcz. Naprawdę wolałabym nie usłyszeć tych słów o miesiączce
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy
DADHERO 0 085 procent kierowców w Warszawie chce mnie zabić. I mam tego dosyć!