Gessler też pójdzie na wybory. "Jeśli mamy obudzić się z ręką w nocniku, warto wybrać, w którym"

Znana restauratorka też pójdzie w niedzielę na wybory.
Znana restauratorka też pójdzie w niedzielę na wybory. Fot. Instagram/magdagessler_official

Wybory parlamentarne już w niedzielę, tymczasem Magda Gessler zachęca Polaków, aby ci udali się do urn. Gwiazda TVN w sposób dość nietypowy wyjaśniła, dlaczego możliwość głosowania jest obywatelskim obowiązkiem. "Nie głosując, tracisz prawo do narzekania" – stwierdziła.


Magda Gessler dołączyła do grona celebrytów, którzy postanowili wypowiedzieć się w słusznej sprawie. Restauratorce bardzo zależy na wysokiej frekwencji podczas niedzielnych wyborów do Sejmu. Na Instagramie pojawił się post, w którym zachęca ludzi do oddania głosu."Możliwość głosowania to nie tylko nasze prawo, ale nasza siła. Pamiętaj, nie głosując, tracisz prawdo do narzekania! Nawet jeśli mamy obudzić się z ręką w nocniku, warto wybrać, w którym. 13.10 - idźcie na wybory, ja idę" – oznajmiła. Jej wpis poparła m.in. koleżanka ze stacji - Kinga Rusin. "Magda, dobrze, że zabierasz głos" – skomentowała dziennikarka.

W akcję zachęcania do pójścia na wybory udział wzięła także Julia Wieniawa, pisząc, że to nie są przelewki. "Teraz bez żartów. (…) Nie wiem jakie macie poglądy, możemy się w pewnych kwestiach różnić, ale wierzę, że w jednej sprawie jesteśmy zgodni. (…) Ja pójdę na wybory. A Wy?" – czytamy na jej Instagramie.Głos zabrali też polscy raperzy. W tym celu powołano projekt olsnienie.eu, w który zaangażowali się m.in. Taco Hemingway i Peja. Ich kampania w prosty i klarowny sposób wyjaśnia, jak uporządkować poglądy, zagłosować za granicą lub poza miejscem zameldowania.Przykładem nie świeci jednak żona Wojciecha Szczęsnego - Marina. Jak sama przyznała, nie interesuje ją polityka i nie planuje iść do lokalu wyborczego w najbliższą niedzielę. – Zawsze uważałam, że artyści powinni być tak troszeczkę z boku – przyznała w rozmowie z portalem Pudelek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii wyborczej. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0Marszałek Macierewicz wyrzucił z siebie wszystko. Mówił o gender i "neosocjalistycznym imperium"
dadHERO 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction