Opracowali rewolucyjny komunikator. Teraz dołączyli do prestiżowej organizacji z USA

Usecrypt – firma, która opracowała jeden z najbezpieczniejszych systemów komunikacji, opierający się na technologii HVKM (Hybrid Virtual Key Management), dołączyła do grona członków American Chamber of Commerce w Polsce
Usecrypt – firma, która opracowała jeden z najbezpieczniejszych systemów komunikacji, opierający się na technologii HVKM (Hybrid Virtual Key Management), dołączyła do grona członków American Chamber of Commerce w Polsce Materiały prasowe
Ta nazwa powinna być znana każdemu, kto interesuje się komunikacją i bezpieczeństwem zdalnych rozmów. Usecrypt, firma, która stworzyła "pancerny" komunikator na bazie przełomowej technologii HVKM, została przyjęta w szeregi American Chamber of Commerce w Polsce (AmCham), organizacji rozwijającej polsko-amerykańskie stosunki gospodarcze.


Polski oddział AmCham to akredytowana filia Amerykańskiej Izby Handlowej z siedzibą w Waszyngtonie. Istniejąca od 1990 roku izba zrzesza ponad 300 firm i organizacji działających w Polsce. Do grona członków AmCham należą te podmioty, które posiadają silnych amerykańskich właścicieli. Aż 80 jej członków figuruje w prestiżowym indeksie Fortune500.

W akcesie Usecrypt do AmCham pomógł amerykańsko- izraelski fundusz LAZAR VISION FUND, który przejął polską firmę w kwietniu 2019 roku. – Liczymy, że dzięki współpracy z AmCham będziemy mieć okazję dostarczyć naszą technologię do innych amerykańskich firm działających na terenie Polski – mówi Yuval Rabin, Partner w funduszu LAZAR.

Usecrypt oferuje komunikator oraz kompleksowe narzędzie do wymiany i przechowywania danych cyfrowych w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych bez dostępu pośredników: dostawców chmury, producentów oprogramowania czy administratorów IT. Wizytówką marki jest rewolucyjna technologia szyfrowania informacji Hybrid Virtual Key Management.


Dzięki temu rozwiązaniu komunikator Usecrypt Messenger nie pozwala na dostęp do treści rozmów i historii połączeń w przypadku kradzieży bądź przejęcia telefonu. Usecrypt jako jedyna aplikacja sprawdza też, czy smartfon nie został zhackowany, co powoduje, że użytkownik ma pewność, iż jego telefon nie nagrywa oraz nie podsłuchuje go/jej w czasie rzeczywistym.

Artykuł powstał we współpracy z Usecrypt

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Czujesz, że nie dasz rady, obejrzyj film. 10 tytułów, które powinna zobaczyć każda kobieta
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację