Niespodziewane słowa Jakiego. Straszy PiS, co się stanie za cztery lata

Patryk Jaki straszy na Facebooku PiS.
Patryk Jaki straszy na Facebooku PiS. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
W mediach społecznościowych trwa dyskusja po poście Patryka Jakiego. Europoseł Zjednoczonej prawicy postawia się w nim w roli "sumienia prawicy" i nawołuje do walki z wrogą socjalizacją społeczeństwa. Polityk straszy PiS, że jeśli nie zareaguje w porę, za cztery lata może nie uzyskać takiego wyniku wyborczego.


Kolejnym politykiem, który otwarcie zaczął rozliczać wyniki wyborów jest Patryk Jaki. Europoseł postanowił wcielić się w "proroka" i postraszyć trochę prawicę, bo jego zdaniem przy tylu sukcesach rządu i słabości opozycji większość Polaków stawia na nią, a nie na PiS. Jaki twierdzi, że to wina procesów społecznych.

"Trwa proces wrogiej socjalizacji społeczeństwa – zamiany flagi biało-czerwonej na 'tęczową', społeczeństwa wolnościowo-konserwatywnego na lewackie. Świat wartości społeczeństwa w większości kształtują media liberalno-lewicowe oraz lewicowe uniwersytety. I smutną puentą tego procesu było oświadczenie rektorów polskich uczelni, że trzeba karać za krytykę ideologii LGBT" – pisze w poście polityk Solidarnej Polski.

Według Jakiego prawica powinna działać od razu, bo za cztery lata "kolejne kilka milionów ludzi skończy ten proces 'socjalizacji' i prawica nie będzie miała czego szukać w Sejmie. Innymi słowy prawica jego zdaniem powinna zacząć indoktrynację już w szkołach i stawiać tylko na jedyne i słuszne, wg niej, wartości. "Jeżeli prawica nie zrozumie, że młodzież, która przechodzi proces 'wrogiej socjalizacji' może potem nie oceniać władzy pod względem 'jakości rządzenia' a świata idei – przegramy na lata. To będą procesy nieodwracalne.(...)Czym Polska była zawsze silna w najtrudniejszych chwilach? Pieniędzmi, instytucjami? Nie! Duchem i wartościami które chcą nam teraz zabrać" – nawołuje w poście Patryk Jaki.


PiS jakby czytał w myślach europosłowi, bo już działa i będzie pracował nad projektem ustawy "Ordo Iuris", która ma wprowadzić kary więzienia za edukowanie seksualne dzieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
Fundacja Citi Handlowy 0 0Organizacje pozarządowe otrzymały wsparcie. Pomoc ma trafić do m.in. migrantów
ASZdziennikMotorola 0 07 pomysłów na wieczór, które są tak fajne, że aż szkoda ich nie wrzucić na Insta
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Przebranie Tosi na szkolny konkurs na ustach wielu Polaków. Zareagowała sama Tokarczuk
FELIETON LIBERSKIEGO 0 0Co po Tusku? Jeśli opozycja nie wyłoni jednego kandydata, przegra po raz kolejny
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem
0 0Czy kobiecy sutek zgorszył Moneta? Wyprosili matkę, teraz się tłumaczą