Kłopotliwa sytuacja u rolnika Seweryna. Kim jest jego faworytka, która zdeklasowała inne kandydatki?

Kim jest Marlena, faworytka Seweryna?
Kim jest Marlena, faworytka Seweryna? Zrzut ekranu z "Rolnik szuka żony" / TVP
Po raz szósty program "Rolnik szuka żony" zagościł na ekranach TVP. Do tej pory edycja przebiegała bez zbytnich uniesień i skandali, aż do szóstego odcinka. To w nim dowiedzieliśmy się, która z kandydatek jest faworytką rolnika Seweryna. Jego wybór zaskoczył pozostałe uczestniczki i wzbudził mieszane uczucia wśród widzów, którzy już wcześniej nie pałali do niej zbytnią sympatią.


W tej serii "Rolnik szuka żony" swojej wymarzonej partnerki szuka ostatecznie czterech rolników: Jakub, Seweryn, Adrian i Sławomir. W programie wziął udział także Waldemar, ale z racji tego, że nie przypadła mu do gustu żadna z kandydatek, zrezygnował z dalszego udziału.

Ale ten fakt nie był na tyle zaskakujący w tej odsłonie "Rolnika...", żeby przebić ostatni, szósty odcinek. To w nim widzowie dowiedzieli się, która z mieszkających z Sewerynem dziewczyn, jest jego faworytką.

Wszystkie trzy kandydatki musiały odpowiedzieć na serię bardzo szczerych pytań. W "zabawie" brał udział także gospodarz i to on wyciągnął pytanie, które wprost dotyczyło, jego pierwszego wyboru. Seweryn bez owijania w bawełnę stwierdził, że od początku była to Marlena. To wyznanie całkowicie zmieniło atmosferę w jego domu i ośmieliło pozostałe kandydatki: Asię i Dianę do wyznań na temat Marleny.

Kim jest Marlena?
Marlena ma 22 lata i jest absolwentką trzech kierunków – architektury krajobrazu, dekoracji wnętrz oraz florystyki. Pracuje oraz zbiera pieniądze na założenie własnej kwiaciarni. Uwielbia otwarte przestrzenie, przyrodę oraz przede wszystkim kwiaty. Lubi gotować, a także rysować. Kocha sport i muzykę. Szuka mężczyzny, który myśli poważnie o związku i który planuje ślub oraz dzieci.Jeszcze podczas zapoznawania się Marlena wzbudziła mieszane uczucia u pozostałych kandydatek i widzów. Chodzi o ogromną pewność siebie, którą Marlena zaprezentowała podczas pierwszego spotkania z rolnikiem. Zdaniem widzów kandydatka nie grzeszyła skromnością i za bardzo podkreślała swoje walory. Niektórzy komentowali, że jest wręcz arogancka. Z kolei inne uczestniczki wytknęły jej młody wiek. Uważały ją za niedojrzałą i niegotową na stworzenie poważnego związku z Sewerynem. Jak widać, patrząc na wyznanie rolnika, myliły się.


źródło: TVP
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
Skoda Polska 0 0Nowe auto nie musi być kupione za gotówkę. Można je mieć jak telefon na abonament
T-mobile 0 0Zachwyciła go postać epizodyczna. Raczek o kultowym już filmie
0 0Edycja genów to rynek wart miliardy. Opiera się na metodzie podejrzanej u bakterii
0 0Tu będą chciały rodzić wszystkie kobiety. Szpital w Polsce jak dom
0 0Michalkiewicz ujawnił dane ofiary księdza. Pytamy, czy mu nie wstyd
0 0Robią coś, czego bał się rząd PiS. Czesi wprowadzają podatek, który tak drażni Amerykanów
0 0"Mam dość bycia naczelnym biurokratą". Tusk o szefowaniu EPL
0 0SN uznał protest dotyczący wyborów do Senatu! Powtórki jednak nie będzie

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"