Agnieszka Woźniak-Starak wyrobiła sobie paszport. Chce wyjechać z kraju?

Agnieszka Woźniak-Starak chce opuścić Polskę?
Agnieszka Woźniak-Starak chce opuścić Polskę? Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta
Paparazzi przyłapali Agnieszkę Woźniak-Starak w momencie, gdy ta poszła wyrobić sobie paszport. Podejrzewa się, że dziennikarka chce opuścić Polskę. Od tragicznej śmierci jej męża minęły ponad dwa miesiące.


Jak podaje Pudelek, Agnieszka Woźniak-Starak właśnie odwiedziła Mazowiecki Urząd Wojewódzkim, w którym wyrobiła sobie paszport. Zdaniem portalu plotkarskiego żona zmarłego producenta filmowego szykuje się w jakąś podróż.

Widać, że gwiazda TVN wciąż przeżywa stratę partnera. Dziennikarka poszła do urzędu ubrana cała na czarno. Na jej twarzy jednak pojawiał się momentami uśmiech.

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak wypadł z łodzi w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno pod Giżyckiem. Prowadzono intensywne poszukiwania, w które włączyli się m.in. żołnierze WOT i prywatne firmy. Po czterech dniach odnaleziono ciało biznesmena.Żona milionera przyznała niedawno w poście na Instagramie, że tragedia jej rodziny stała się sprawą publiczną, ale całkowicie to rozumie. "Wiem dobrze, jak działają media. Razem z Piotrkiem byliśmy częścią tego świata, więc nie kłócę się z tym, że nadal jesteśmy w nim obecni" – podkreśliła i dodała, że nie godzi się "jedynie na pisanie nieprawdy".

źródło: Pudelek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!