Wendzikowska jednym zdjęciem odpowiedziała hejterom. Pokazała się topless w wannie

Anna Wendzikowska pokazała się topless w wannie.
Anna Wendzikowska pokazała się topless w wannie. Fot. Instagram.com / @aniawendzikowska
Anna Wendzikowska nie przejmuje się komentarzami internetowych hejterów krytykujących jej figurę. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" tym razem pokazała na Instagramie swoje zdjęcie w wannie na 101. piętrze wieżowca w Seulu. I zapozowała topless.


"Za chuda!". Takie słowa czasami padają w internecie pod adresem Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka nie ma zamiaru się tym przejmować, o czym świadczy choćby jej nowe zdjęcie na Instagramie. Tym razem gwiazda "Dzień Dobry TVN" pokazała, jak spędzała poranek w Korei Południowej.
Wendzikowska opublikowała zdjęcie prosto z wanny na 101. piętrze wieżowca. Widać, jak podziwia efektowny widok za oknem. Taki kadr spodobał się fankom dziennikarki, które zaczęły komentować jej post.

"Myślę, że każda kobieta marzy o takim relaksie i tak zmysłowym zdjęciu" – stwierdziła jedna z nich. "Jesteś cudowna! Pokazuj swoje wdzięki!" – dodała inna.

Wendzikowska niedawno mierzyła się z falą krytyki, kiedy zamieściła w sieci serię zdjęć z wakacji, na których pokazywała swoje ciało. Zaapelowała wtedy do swoich obserwujących o niekomentowanie wyglądu innych ludzi.

Najbardziej zadziwiające były jednak wpisy internautów, którym nie podobały się... stopy Wendzikowskiej. Przy okazji tej "afery" dostało się również Marcelinie Zawadzkiej.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!