Fanki są w żałobie. Keanu Reeves pierwszy raz od lat ma oficjalnie dziewczynę!

Keanu Reeves nigdy nie wyglądał na bardziej szczęśliwego
Keanu Reeves nigdy nie wyglądał na bardziej szczęśliwego Fot. Screen z YouTube / GameNewsOfficial
Ta wiadomość zelektryzowała media na całym świecie. Keanu Reeves – ukochany aktor wszystkich ludzi – jest w szczęśliwym związku. Gwiazdor od lat był zdeklarowanym singlem, zmieniła to dopiero Alexandra Grant. Para trzymała się za ręce na czerwonym dywanie, a widok szczęśliwego Keanu zmiękczył serca internautów.


Keanu Reeves jest uważany za "najfajniejszą" gwiazdę Hollywood. Aktor nie tylko jest normalnym, sympatycznym i zawsze skorym do pomocy człowiekiem (o czym pisał w naTemat Bartosz Godziński), ale ostatnio jest na topie dzięki roli w filmach o Johnie Wicku. Jakby tego było mało, Reeves wystąpi w polskiej grze CD Projekt RED "Cyberpunk 2077", która ma szansę powtórzyć sukces "Wiedźmina". Niespodziewany występ aktora na prezentacji gry praktycznie zniszczył internet.

Teraz sieć żyje tylko jednym: Reeves ma nową partnerkę. 55-letni aktor, który od lat uchodził za singla i w całej swojej 35-letniej karierze nie pojawił się publicznie z żadną partnerką, przyszedł na galę LACMA Art + Film z 46-letnią Alexandrą Grant. Para trzymała się za ręce, a aktor wyglądał na wyjątkowo szczęśliwego.Kim jest wybranka Reevesa? To artystka sztuk wizualnych, która od kilku lat zawodowo współpracuje z aktorem. W 2011 roku Grant zilustrowała jego książkę "Ode to Happiness", pięć lat później gwiazdor "Matrixa" ponownie poprosił ją o wykonanie ilustracji – tym razem do jego publikacji "Shadows". W książce pojawiły się również fotografie autorstwa Grant. Artysta i Reeves założyli też wspólnie wydawnictwo X Artists’ Books.Widok Reevesa z partnerką zeelektryzował media. Z powodu tragicznych przeżyć sprzed lat aktor chroni bowiem swoją prywatność i nie związywał się z nikim na stałe, mimo że podobno spotykał się m.in. z Sandrą Bullock i Amandą De Cadenet. Chodzi o 1999 rok, kiedy jego dziewczyna Jennifer Syme, będąc w ósmym miesiący ciąży, urodziła martwą dziewczynkę. Zrozpaczona para rozstała się, a w 2001 roku Syme zginęła w wypadku samochodowym w Los Angeles. Aktor długo nie mógł dojść po tej tragedii do siebie.źródło: Daily Mail
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii wyborczej. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0Marszałek Macierewicz wyrzucił z siebie wszystko. Mówił o gender i "neosocjalistycznym imperium"
dadHERO 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction