Opozycja starła się na Twitterze. Poszło o porównanie lidera PSL do... Ryszarda Petru

Opozycja stoczyła spór na Twitterze o porównanie Władysława Kosiniaka-Kamysza do Ryszarda Petru.
Opozycja stoczyła spór na Twitterze o porównanie Władysława Kosiniaka-Kamysza do Ryszarda Petru. Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Politycy przyzwyczaili nas, że bez przerwy podgryzają się w mediach społecznościowych. Do zaskakującej wymiany zdań doszło po tym, jak swoją opinię na temat Władysława Kosiniaka-Kamysza wygłosił w RMF FM Sławomir Nitras. Poseł Platformy Obywatelskiej porównał go do Ryszarda Petru. I się zaczęło.


– Władysława Kosiniaka-Kamysza stawiam trochę w jednym rzędzie z Ryszardem Petru – powiedział Sławomir Nitras na antenie RMF FM. PSL postanowiło wziąć w obronę swojego szefa i odpowiedziało politykowi PO. "Nitras, nawet Rysiu Petru miałby większe szanse na wygraną z Dudą niż kandydat Koalicji Obywatelskiej" – czytamy. To był dopiero początek dyskusji, następne wpisy pojawiały się z konta Koalicji Europejskiej. Ludowcy nawiązali do sondażu, który pokazywał szanse Andrzeja Dudy na prezydenturę w 2015 r. To jedna z tych ankiet, w których Bronisław Komorowski miał ogromną przewagę nad głównym rywalem. I jak się później okazało, nie miało to żadnego przełożenia na rzeczywistość.Przy okazji tych uszczypliwości po stronie opozycji wyjaśnijmy, czego dotyczyła rozmowa. Prowadzący audycję Robert Mazurek dopytywał Nitrasa, czy wyklucza możliwość prawyborów w szerszym gronie, niż tylko Platforma. Chodzi o wybór kandydata wybory prezydenckie.

– Ja bardzo lubię i szanuję pana Władysława Kosiniaka-Kamysza, ale niestety on aspiruje do takiego grona polityków - z którego ja już kilku znam po drodze, ostatnim był Ryszard Petru – odparł Nitras.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!