Jachira jest oburzona SMS-em z Sejmu. Nie ma porządku obrad, powiadomili ją o mszy

Klaudia Jachira jest oburzona SMS-em z informacją o mszy przed pierwszym posiedzeniem Sejmu.
Klaudia Jachira jest oburzona SMS-em z informacją o mszy przed pierwszym posiedzeniem Sejmu. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Pierwsze posiedzenie Sejmu wzbudza sporo emocji przede wszystkim wśród posłów, którzy zaliczą swój debiut w parlamentarnych ławach. Klaudia Jachira jest oburzona, że dostała SMS-a z informacją o mszy dla polityków, za to nadal nie ma porządku obrad 12 listopada.


"Nadal nie mam porządku obrad, ale dostałam SMS: 'W dniu posiedzenia Sejmu nowej kadencji serdecznie zapraszam Posłów na Mszę Św. o 8.30 w kaplicy sejmowej ks. Piotr Burgonski Duszpasterz Parlam. RP'. Aha, takie priorytety?! Kto przekazał mój nr kom ks. PB? Nie dałam zgody. #rodo" – napisała na Twitterze Klaudia Jachira.

Nowa posłanka, która do Sejmu dostała się z list Koalicji Obywatelskiej, nie sprecyzowała już jednak, czy dostała SMS-a religijnego od księdza, czy może bezpośrednio od Kancelarii Sejmu.Przypomnijmy, że niedawno posłowie debiutanci przechodzili szkolenie z podstaw pracy w parlamencie. Jachira w rozmowie z naTemat zdradziła, jak wyglądało szkolenie i przyznała, że była zaskoczona "toną dokumentów" do ogarnięcia. – Idea mojego mandatu jest taka, że nie chodzi tylko o pracę w Sejmie – stwierdziła.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Andrzej, pierd*lnij się w głowę". Pągowski pokazał nam wulgarną wiadomość od Jakimowicza
WYWIAD 0 0"Zachowanie Klarenbacha było chamskie". Posłanka Wiosny wyjaśnia, dlaczego uparcie chodzi do TVP
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno