Jarosław Jakimowicz został nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie extra".
Jarosław Jakimowicz został nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie extra". Fot. Screen / TVP Info
Reklama.
Jakimowicz już zadebiutował w roli prowadzącego w poniedziałek. Sam program "Pytanie na śniadanie extra" w ramówce pojawił się wiosną.
"Koleś chwali się, że balował z gangusami z Pruszkowa, że kumplował się z ludźmi ukrywającymi przestępców. Policję publicznie nazywa 'psiarnią'. Będzie prowadzącym w TVP. Pasuje jak ulał" – zauważył dziennikarz "Dziennika Gazety Prawnej" Patryk Słowik.

Aktor znany przede wszystkim z kultowych "Młodych wilków" z lat 90. ostatnio przypomniał o sobie głośnym hołdem dla Antoniego Macierewicza. – Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, Polaków. Jestem dumny i zaszczycony – w taki sposób pogratulował Macierewiczowi wyboru Jarosław Jakimowicz w programie "Jedziemy".
Do Jakimowicza dołączyli kolejni gratulujący. – Tak jak Jarek powiedział, szóstka moich dzieci jest absolutnymi fanami pana – stwierdził kolejny gość TVP Info, także ściskając dłoń Macierewicza. – Ja się z tą szóstką muszę spotkać, bo to duża rzecz – odpowiadał wyraźnie poruszony przyszły marszałek-senior.
Występ Jakimowicza miał miejsce w programie Michała Rachonia "Jedziemy", gdzie aktor jest częstym gościem od czerwca. Na nim jednak się nie skończyło, bo "Młody wilk" pytany o swoje podziękowania dla nowego marszałka seniora odparł, że następnym razem zachowałby się dokładnie tak samo, a nawet "pocałował Macierewicza w rękę".