Magda Gessler cieszy się z ciąży Lary Gessler
Magda Gessler cieszy się z ciąży Lary Gessler Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta

Lara Gessler, która czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka, opublikowała na Instagramie zdjęcie ciążowego brzuszka. Wzruszenia nie ukrywała jej mama Magda Gessler.

REKLAMA
Pod koniec kwietnia Lara Gessler ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Celebrytka, która w 2019 roku rozwiodła się ze swoim mężem Pawłem Ruczem, jest obecnie w związku z prawnikiem Pawłem Szelągiem. Para nie kryje się ze swoim uczuciem, twierdzi również, że ślub nie jest żadnej ze stron potrzebny.
Teraz Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego ciążowego brzuszka. Ten jest już sporych rozmiarów. "Za dużo truskawek" – skomentowała w zabawny sposób fotografię, pod którą posypały się gratulacje i słowa zachwytu.