
Reklama.
"W kontrze" to stały program Jarosława Jakimowicza w TVP Info, który prowadzi wspólnie z Magdaleną Ogórek. Zadebiutował w poniedziałek 10 sierpnia.
Jarosław Jakimowicz nie ukrywał na Instagramie zachwytu nową koleżanką z pracy. – Po programie wyściskaliśmy się jak dwoje bliskich znajomych. Widzę, że to będzie moja dobra koleżanka. Ja napisałem jej, że bez niej nie dałbym rady. Ona odpisała: "Dziękuję". Magdalena ma olbrzymią wiedzę, ona tym żyje, żyje polityką. Już mi podrzuca różne materiały, o których pewnie będziemy rozmawiać następnego dnia – relacjonował.
Przypomnijmy: w listopadzie Jarosław Jakimowicz dziękował na wizji w TVP Info Antoniemu Macierewiczowi za "wolną Polskę". Później między innymi krytykował Kingę Rusin w niesławnym materiale "Wiadomości" oczerniającym dziennikarkę.
Czytaj także: Posłuchaj, podstarzały frajerze... Były dziennikarz TVP pokazał wiadomość od Jakimowicza
O Jakimowiczu było też, niestety, głośno za sprawą wulgarnej wiadomości, jaką wysłał byłemu dziennikarzowi TVP Sławomirowi Matczakowi.
"Posłuchaj, podstarzały frajerze..." – od takich słów zaczął swoją wiadomość. Dalej było tylko gorzej. Padły wulgarne określenia, aż w końcu aktor zaproponował, by Matczak spotkał się z nim, by "wytłumaczyć parę spraw". "Tylko bez psiarni, żebyś się nie skarżył" – dodał Jakimowicz.
Sławę Jakimowiczowi przyniosła rola Cichego w "Młodych Wilkach". Potem zagrał też w "Młodych Wilkach 1/2", "Nic śmiesznego" czy "Poranku kojota".