TVP Info w dniu rekordu zakażeń chwali głównie rekord ozdrowień.
TVP Info w dniu rekordu zakażeń chwali głównie rekord ozdrowień. Fot. Krzysztof Cwik / Agencja Gazeta
Reklama.
"Kolejny dzienny rekord wyzdrowień" – tak zatytułowano materiał, który ukazał się dzisiaj po południu na stronie tvp.info.
"W ciągu minionej doby wyzdrowiało 2389 osób. To kolejny dzienny rekord ozdrowień. Poprzedniej doby wyzdrowiało 2185 osób" – czytamy w tekście.
Jest on promowany nie tylko w social media TVP Info, ale i jest jednym z głównych materiałów na stronie TVP Info. Sami zobaczcie:
logo
I podkreślmy to jeszcze raz – nigdzie nie stronie TVP Info nie jest promowany w podobny sposób materiał o rekordzie zakażeń.
Internauci nie zostawili suchej nitki na państwowej stacji. "Musiałem dwa razy przeczytać tweeta TVP, bo nie uwierzyłem za pierwszym razem... To nie jest inteligentny cynizm, to jest rynsztokowe lizusostwo i debilna usłużność...” – pisze jeden z nich na Twitterze. "I ostatniej doby zwolniło się kilkadziesiąt respiratorów. To by było na tyle, jeśli chodzi o dobre wiadomości dla ciemnego ludu" – dodaje gorzko kolejny.