Tajemnicza rumuńska pyta, czyli jak koc w kurtce zarobił pieniądze w stolicy

Sztuczna Rumunka zarobiła prawie 21 złotych w godzinę
Sztuczna Rumunka zarobiła prawie 21 złotych w godzinę pyta.pl
Niebywałe odkrycie! Polskim naukowcom udało się stworzyć sztuczną Rumunkę - donosi portal pyta.pl. "Sztuczna rumuńska pyta" jest niemal identyczna, jak te prawdziwe. Wzbudza współczucie i samodzielnie zarabia pieniądze. Wśród prawdziwych Rumunek, jak to konkurencja, wywołuje niepohamowaną agresję.


Portal pyta.pl, znany z działalności społecznej, jak sam poinformował, postanowił wreszcie zrobić coś dla siebie - obnażyć spisek panujący na ulicach polskich miast.
Chodzi o zmowę Rumunek żebrzących na polskich ulicach. Okazuje się, że wcale nie potrzebują pieniędzy i nie są tak pokrzywione, jak to prezentują. Co więcej te najbardziej zgrabione nie są staruszkami, a mają po dwadzieścia kilka lat.
Pyta.pl stworzyło swoją własną rumuńską pytę, żeby udowodnić, że nie warto wrzucać pieniędzy do każdej napotkanej puszki.
Sztuczna rumuńska pyta to nic innego jak zwinięty koc, odziany w kurtkę i spodnie. W kaptur zapakowano reklamówki z jednej z sieciówek, doczepiono spodnie, buty, no i oczywiście nieodłączny atrybut każdej Rumunki - żebraczą puszkę.

Eksperyment okazał się niezwykle skuteczny. "Naukowcy" przenosili pytę w kilka miejsc Warszawy i nie brakowało naiwnych wrzucających pieniądze. - Przez trochę ponad 3 godziny zarobiliśmy 62 złote, 40 groszy. Daje to prawie 21 złotych na godzinę przy jednej tylko Rumunce - donieśli na koniec eksperymentu twórcy fałszywej żebraczki.
Niestety los sztucznej pyty nie był łatwy. Kilka razy straciła głowę, została okradziona i dwukrotnie zdekonspirowana. Raz szczególnie brutalnie przez koleżankę po fachu, czyli prawdziwą Rumunkę, która nie zniosła konkurencji w sąsiedztwie i poszarpawszy rywalkę, w dosadny sposób rozkazała wynosić się jej "twórcom" do roboty, bądź na piwo.

21 złotych na godzinę to w dobie kryzysu bardzo dobra stawka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki