Czy także Ty uwierzyłeś dziś w zamach w Smoleńsku [Waszym zdaniem]

Zamach w Smoleńsku. Wybuch TU154
Zamach w Smoleńsku. Wybuch TU154 Fot. Okładka Gazety Polskiej Codziennie
Kolejni prawicowi dziennikarze składają publiczne oświadczenia o wierze w smoleński zamach. Piotr Skwieciński, Łukasz Adamski, za nimi pójdą pewnie czytelnicy. Pewnie nie tylko prawicowych tytułów. Czy także ty?


Rząd w sprawie smoleńska informacyjnie zawodzi na całej linii. Dziś w Kancelarii Premiera trwają "intensywne rozmowy". Dziś prokuratura zrobi konferencję prasową. Ale jest już za późno. To się już zdarzyło. Poranna publikacja Rzeczpospolitej wstrząsnęła mediami, z pewnością poruszyła wielu jej czytelników. Informacja: na Tupolewie eksperci odkryli ślady materiałów wybuchowych brzmi tak definitywnie, że z pewnością przekona wielu do teorii zamachu.

I choć już słychać, że ślady mogą pochodzić z ubrań żołnierzy, którzy Tupolewem wracali z Afganistanu zaledwie 8 dni przed katastrofą, że mogą pochodzić z pyłu lotniska Bagram w Afganistanie, to jest za późno.

Czy dziś, po informacjach Rzeczpospolitej, jesteście bardziej niż miesiąc, pół roku, czy rok temu skłonni wierzyć, że w Smoleńsku doszło do zamachu?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".