
Z nieoficjalnych informacji, do których dotarła redakcja RMF FM, wynika, że umowa między Partią Republikańską, na czele której stoi Adam Bielan, a Prawem i Sprawiedliwością została już podpisana. Dwaj politycy mają otrzymać stanowiska ministerialne. Okazuje się, że szkic umowy między nowymi koalicjantami miał być gotowy już w ubiegły piątek.
