Adam Małysz komentatorem Eurosportu. Będzie relacjonował zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich

Adam Małysz będzie komentował skoki narciarskie w Eurosporcie
Adam Małysz będzie komentował skoki narciarskie w Eurosporcie fot. Paweł Piotrowski / Agencja Gazeta
Adam Małysz zadebiutuje w nowej dla siebie roli już podczas pierwszego konkursu nowego sezonu w Lillehammer. Niestety, najlepszy polski skoczek w historii, nie będzie relacjonował wszystkich konkursów Pucharu Świata. Komentarz polskiego mistrza będą mogli usłyszeć tylko widzowie w Polsce.Sam Małysz podkreśla, że jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem i ma nadzieję, że sprawdzi się w tej roli. – Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowany rolą komentatora skoków w Eurosporcie. Z jednej strony czuję lekki stres, jak mój komentarz odbiorą widzowie, z drugiej strony to wielka radość, że rozpocznę od zawodów w Lillehammer, skąd mam wiele fantastycznych wspomnień, o których postaram się też opowiedzieć. Z niecierpliwością czekam więc na start sezonu – powiedział dla eurosport.onet.pl Małysz.
Adam Widomski
Adam Widomski o współpracy Eurosport z Adamem Małyszem

Adam Małysz jest największą postacią w historii polskich skoków, dlatego bardzo się cieszę, że zgodził się komentować dla Eurosportu. To będzie ogromny zaszczyt i przyjemność gościć w studiu tak wielkiego mistrza. Usatysfakcjonowani będą nie tylko polscy widzowie, ale także kibice z innych krajów, do których dociera Eurosport, bowiem w trakcie relacji zobaczymy naszego mistrza dzielącego się swoimi przemyśleniami, a także wieloma, często bardzo zaskakującymi, anegdotami CZYTAJ WIĘCEJ


Oprócz komentowania zawodów Małysz będzie też gościł w studiu Eurosportu. Czterokrotny zdobywca Kryształowej Kuli będzie się dzielił z widzami stacji nie tylko swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zawodów, ale również swoją wiedzą na temat tego, jak Puchar Świata w skokach narciarskich wygląda od środka. Dla fanów tego sportu będzie to nie lada gratka, bo Małysz w ciągu całej swojej kariery poznał chyba wszystkie tajemnice tej wielkiej imprezy.

O ile komentarz samych zawodów będą mogli usłyszeć tylko polscy kibice, to już wypowiedzi eksperckie będą pokazywane aż w 59 krajach. Adam Widomski, redaktor Eurosport Polska, nie ma żadnych wątpliwości, że Małysz dzięki swojej wiedzy może przybliżyć tajniki skoków widzom na całym świecie.

Po zawodach w Lillehammer (24 i 25 listopada) Małysz ponownie zasiądzie na stanowisku komentatorskim podczas konkursu w Soczi, który odbędzie się 8 i 9 grudnia.

W swojej karierze "Orzeł z Wisły" czterokrotnie zdobył tytuł Mistrza Świata, tyle samo razy triumfował w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata. Zdobył też cztery medale olimpijskie.

Źródło: Eurosport.onet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
Subway 0 0Subway przyjazny weganom? Znana sieć podąża za trendami i mocno rozszerza menu
ASZdziennikTefal 0 0Oszustwo w akcji sprzątania parków narodowych. Mieli posprzątać tylko jeden, posprzątają wszystkie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Przez WOT poczuliśmy się jak śmiecie". Żołnierz mówi, dlaczego jego koledzy rezygnują z wojska
0 0Piękny gest amerykańskiego aktora wobec Piotra Woźniaka-Staraka w Gdyni
0 0Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze