nt_logo

Bieniuk zdradziła, jak wyglądają jej relacje z partnerką ojca. "Są drobne sprzeczki"

Joanna Stawczyk

27 kwietnia 2022, 21:18 · 3 minuty czytania
Śmierć Anny Przybylskiej była ogromnym ciosem dla jej bliskich, a przede wszystkim męża, który został sam z trójką dzieci. Jarosław Bieniuk przez wiele lat skupiał się na pociechach, zsuwając randki na boczny tor. Teraz jest szczęśliwie zakochany w Zuzannie Pactwie. Oliwia Bieniuk uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, czy dogaduje się z obecną wybranką taty.


Bieniuk zdradziła, jak wyglądają jej relacje z partnerką ojca. "Są drobne sprzeczki"

Joanna Stawczyk
27 kwietnia 2022, 21:18 • 1 minuta czytania
Śmierć Anny Przybylskiej była ogromnym ciosem dla jej bliskich, a przede wszystkim męża, który został sam z trójką dzieci. Jarosław Bieniuk przez wiele lat skupiał się na pociechach, zsuwając randki na boczny tor. Teraz jest szczęśliwie zakochany w Zuzannie Pactwie. Oliwia Bieniuk uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, czy dogaduje się z obecną wybranką taty.
Oliwia Bieniuk o stosunkach z partnerką ojca. Napomknęła o sprzeczkach Fot. Instagram.com/@jaretpalmer; VIPHOTO/East News

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google

  • Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem zmarłej przed siedmioma laty Anny Przybylskiej i byłego piłkarza reprezentacji Polski, Jarosława Bieniuka. Ma dwóch młodszych braci - Szymona i Jana.
  • 19-latka jest influencerką i aspirującą celebrytką. Można było oglądać ją na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".
  • Jarosław Bieniuk jest związany z Zuzanną Pactwą od 2020 roku. Najstarsza pociecha piłkarza wyjawiła, jakie stosunki panują między nią, a kobietą.

Oliwia Bieniuk szczerze na temat partnerki ojca. Zdradziła, jak się dogadują

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci. Oliwia Bieniuk jest już dorosła i rozkręca karierę w show-biznesie oraz mediach społecznościowych. Urodziwa 19-latka miała okazję pokazać się już także w telewizji, występując w tanecznym show Polsatu. Jej brat Szymon Bieniuk ma 16 lat, a najmłodszy Jan Bieniuk ma 11 lat i uczęszcza do szkoły podstawowej.

Dzieci zmarłej w 2014 roku aktorki mają też przyrodniego brata. Kazimierz Bieniuk jest owocem związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską. Z relacji, które trafiły do mediów wynika, że ich związek był bardzo burzliwy i skomplikowany. Ostatecznie nie przetrwał. Rozstali się w 2020 roku.

Swego czasu o kulisach kontaktów z Martyną Gliwińską, byłą ukochaną swojego taty, Oliwa opowiedziała na łamach "Faktu". – Ten kontakt jest już mniejszy, ale od czasu do czasu się do siebie odzywamy. (...) Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje – zdradziła. Obecną partnerką Bieniuka jest Zuzanna Pactwa, która jest fotografką i projektantką. Po raz pierwszy zaanonsował związek pod koniec 2020 roku. Na jego instagramowym koncie jest pełno wspólnych zdjęć. Również tych gdzie pozują całą, rodzinną gromadką. Na próżno takich ujęć szukać u Pactwy. Na jej profilu znajdziemy zdjęcia przeważnie tylko z partnerem, bez jego dzieci.

Jak wyglądają relacje najstarszej córki Jarosława Bieniuka z jego obecną ukochaną? Kiedy Oliwia Bieniuk wróciła do rodzinnego domu po tym, jak na potrzeby "Tańca z Gwiazdami" była w Warszawie, partnerka taty już mieszkała z jej tatą i braćmi. 19-latka zapewniła, że ich stosunki są pozytywne, choć nie brakuje różnych, codziennych spięć.

"Mam z Zuzą bardzo dobry kontakt, mieszka z nami, więc codziennie się widzimy. Czasami są jakieś drobne sprzeczki, ale na ogół mamy dobry kontakt, dobrze się dogadujemy" – oznajmiła teraz w rozmowie z Pomponikiem.

Jakiś czas temu natomiast w wywiadzie dla "VIVY!" Bieniuk przyznała, że jej tata "jest zakochany w Zuzie". "Cieszę się, że w końcu po tylu latach widzę na jego twarzy szczęście i uśmiech" – zaznaczyła.

Film o Annie Przybylskiej

Warto nadmienić, że na 5 października bieżącego roku zaplanowana jest premiera filmu dokumentalnego o zmarłej w 2014 roku Annie Przybylskiej. Przypomnijmy, że aktorka odeszła po długiej i trudnej walce z nowotworem trzustki. Śmierć uwielbianej przez widzów gwiazdy wstrząsnęła całą Polską. Pochowano ją na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

"Wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu. (...) Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi" – takie słowa piłkarza towarzyszyły zapowiedzi produkcji o zmarłej miłości.

Czytaj także: https://natemat.pl/397235,oliwia-bieniuk-wzruszyla-fanow-zapowiedzia-filmu-o-przybylskiej