nt_logo

Tego w Polsce nie było. W "Tańcu z gwiazdami" ma wystąpić pierwsza męsko-męska para

Weronika Tomaszewska

05 lipca 2022, 18:38 · 3 minuty czytania
Tego jeszcze w historii polskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami" nie było. Media obiegła właśnie informacja o tym, że w tanecznym show Polsatu ma się pojawić pierwsza męsko-męska para.


Tego w Polsce nie było. W "Tańcu z gwiazdami" ma wystąpić pierwsza męsko-męska para

Weronika Tomaszewska
05 lipca 2022, 18:38 • 1 minuta czytania
Tego jeszcze w historii polskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami" nie było. Media obiegła właśnie informacja o tym, że w tanecznym show Polsatu ma się pojawić pierwsza męsko-męska para.
"Taniec z gwiazdami" w nowej edycji zaskoczy widzów. Fot. Mateusz Jagielski/East News

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google

  • Z doniesień Pomponika wynika, że w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" weźmie udział Jacek Jelonek
  • Model, który przed rokiem był tytułowym bohaterem formatu "Prince Charming", chce zatańczyć w duecie z mężczyzną

Jesienią w Polsacie rusza 13. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Pierwszymi oficjalnie potwierdzonymi przez produkcję uczestnikami są: Krzysztof Rutkowski, prezenterka i instagramerka Ilona Krawczyńska, aktor Łukasz Płoszajski oraz kolarka górska Maja Włoszczowska.

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek w parze z mężczyzną?

Cały czas pojawiają się kolejne nazwiska. We wtorek (5 lipca) wyszło na jaw, że na parkiecie swoje umiejętności taneczne będzie szlifował Jacek Jelonek. Model stał się popularny, dzięki udziałowi w programie "Prince Charming", w którym szukał dla siebie wymarzonego partnera. I udało mu się go znaleźć. Związał się z Oliwerem Kubiakiem.

Randkowe reality-show dla gejów miało swoją premierę w ubiegłym roku w Playerze. Doniesienia o występie Jelonka w "Tańcu z gwiazdami" podał portal Pomponik. To jednak nie koniec niespodzianek. Dowiedzieliśmy się też, że celebryta ze swoim tanecznym trenerem ma stworzyć pierwszy w historii polskiej edycji programu męsko-męski duet.

Za granicą podobne sytuacje miały już miejsce. W amerykańskim "Dancing With The Stars" parę z kobietą stworzyła znana youtuberka JoJo Siwa. Z kolei w brytyjskim "Stricly Come Dancing" razem wystąpili olimpijczyk Tom Daley i komik Allan Carr.

Kim jest Jacek Jelonek?

Pierwszy polski "Prince Charming" ma 35 lat i duże doświadczenie w modelingu. Współpracował z samym Mario Testino, znanym peruwiańskim fotografem. Pojawiał się w magazynach takich jak "Hangover Man", "Fantastic Magazine", "Lounge" czy hiszpański "Vogue". Jelonek pracował też w "Gali" jako producent sesji zdjęciowych.

Z zawodu natomiast jest architektem krajobrazu, pasjonatem podróży i lubi jazdę konną.  Mężczyzna aktywnie prowadzi również swoje media społecznościowe. Na Instagramie obserwuje go blisko 82 tys. internatów. Publikuje tam często zdjęcia z życia prywatnego jak i te z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Jelonek w jednym z najnowszych wywiadów opowiedział o mrocznych stronach pracy w modelingu. Otworzył się w temacie molestowania, którego doświadczył ze strony swojego pracodawcy.

– Wszystko było super do momentu spotkania z właścicielem, który spotkał się ze mną dopiero po 4 dniach pobytu. Nagle zaczął mnie dopytywać o dziwne rzeczy. Na przykład o to, jak musiałem się postarać o sesję z Mario Testino i co byłbym w stanie zrobić, żeby dostać pracę – wyjawił.

– Nagle wyjął miarkę z kieszeni, rzucił ją na stół i powiedział, żebym zmierzył swojego penisa i powiedział, ile mam centymetrów, bo słyszał, że Polacy mają duże. Powiedziałem, że dobry żart i mu już podziękuję. Napisałem później, że jeśli nie zabookuje mi lotu powrotnego do domu, to go zniszczę – wspominał. Czytaj także: To on został Prince Charming w gejowskim programie randkowym TVN-u. Kim jest Jacek Jelonek?