Wspaniały gol Lewandowskiego w szlagierze. Cudownie przyjął i wpakował piłkę do bramki

03 września 2022, 21:45 · 1 minuta czytania
Robert Lewandowski w sobotę strzelił swojego piątego gola w sezonie 2022/2023. W szlagierowym meczu z Sevillą Polak potrzebował 36. minut, by wypracować pierwszego gola dla Dumy Katalonii, a potem podwyższyć na 2:0. "Lewy" kapitalnie przyjął piłkę w polu karnym rywali, a potem uderzył z wielką mocą. Zobaczcie to cudowne trafienie Polaka.

03 września 2022, 21:45 • 1 minuta czytania
Wspaniała bramka Lewandowskiego w szlagierze. Cudownie przyjął i wpakował piłkę do bramki Fot. IMAGO/Ricardo Larreina/Imago Sport and News/East News
  • Robert Lewandowski strzelił piątego gola w sezonie 2022/2023 LaLiga
  • Polski snajper Barcy wpisał się na listę strzelców jeszcze przed przerwą
  • Dostał idealne podanie od Julesa Kounde, przyjął piłkę i zrobił swoje

Piłkarze Sevilli na początku meczu zdominowali Blaugranę, wygrali walkę w środku pola i polowali na gola. Jednego nawet strzelili, ale sędzia go nie uznał, bo był spalony. Inne okazje marnowali, aż nadziali się w 21. minucie na morderczą kontrę rywali. "Lewy" dostał piłkę w pole karne, podciął piłkę nad bramkarzem i zdobyłby gola, gdyby nie interwencja Nemanji Gudelja. Sęk w tym, że piłka trafiła do Raphinii, który wbił ją do siatki.

Robert Lewandowski jest w niesamowitej formie w sezonie 2022/2023. W Sewilli, gdzie jego FC Barcelona wybrała się na szlagierowe starcie z Sevilla FC, potrzebował raptem 36. minut, by wypracować pierwszą bramkę swojej drużyny, a potem samodzielnie wpisać się na listę strzelców. Polak dostał świetną piłkę w szesnastkę od Julesa Kounde, przyjął na klatkę piersiową i z powietrza uderzył bez zawahania.

Zrobił to po prostu fantastycznie!

Zobaczcie piękną bramkę Roberta Lewandowskiego w meczu z Sevillą:

Pojedynek rozgrywany na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan trwa, Duma Katalonii pewnie ogrywa Sevillę 2:0 do przerwy.