nt_logo

Sara James wystąpi w finale amerykańskiego "Mam talent". Gdzie i kiedy oglądać?

Weronika Tomaszewska

13 września 2022, 21:16 · 3 minuty czytania
Finał "America's Got Talent" zbliża się wielkimi krokami. Zaprezentuje się w nim niezwykle uzdolniona nastolatka Sara James. Polka powalczy o nagrodę wartości miliona dolarów. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć jej występ?


Sara James wystąpi w finale amerykańskiego "Mam talent". Gdzie i kiedy oglądać?

Weronika Tomaszewska
13 września 2022, 21:16 • 1 minuta czytania
Finał "America's Got Talent" zbliża się wielkimi krokami. Zaprezentuje się w nim niezwykle uzdolniona nastolatka Sara James. Polka powalczy o nagrodę wartości miliona dolarów. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć jej występ?
Sara James wystąpi w finale amerykańskiego "Mam talent". Fot. Everett Collection/East News
  • Sara James w finale "America's Got Talent" wystąpi 13 września
  • Wyniki głosowania na zwycięzcę amerykańskiej wersji "Mam talent" poznamy dzień później, czyli 14 września
  • O której godzinie zacznie się finałowy odcinek z Sarą? Na jakiej stronie można go obejrzeć?

Przypomnijmy, że Sara James zdobyła popularność dzięki swoim występom w czwartej edycji programu "The Voice Kids". Niezwykle utalentowana nastolatka zachwyciła jury, a także widzów. Cleo określiła ją nawet mianem "polskiej Whitney Houston". Udało jej się dojść do finału i ostatecznie została zwyciężczynią.

Co więcej, Sara w ubiegłym roku reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji Junior, podczas którego wykonała piosenkę pt. "Somebody"Ostatecznie Polka zajęła drugie miejsce, przegrywając zaledwie sześcioma punktami z reprezentantką Armenii, Melaną.

Okazało się, że to był dopiero początek jej wielkiej kariery.

Sara James w "America's Got Talent"

Swoją przygodę w programie "America's Got Talent" rozpoczęła od wykonania piosenki "Lovely" Billie Eilish. 14-latka skradła serca jurorów i publiczności do tego stopnia, że Simon Cowell zdecydował się nacisnąć złoty przycisk.

– Może to nie było perfekcyjne wykonanie, ale masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy – skomentował występ James juror, który jest znany z czepialstwa, ale także nazywany "łowcą talentów", bowiem stoi za sukcesem One Direction, w tym Harry’ego Stylesa.

Dzięki "złotemu przyciskowi" od Simona Sara mogła ominąć kolejne etapy i trafić od razu do półfinału. Swoim kolejnym występem w amerykańskim show także zrobiła bardzo pozytywne wrażenie.

Nastolatka postawiła na "Rocket Man", wielki przebój Eltona Johna, ale zaśpiewała go w swoim własnej aranżacji i interpretacji - bardziej delikatnej i balladowej, przynajmniej na początku - pod koniec pokazała pełną moc swojego imponującego głosu.

Jury nie kryło zachwytu nad wykonaniem Sary. Internauci również nie mogli wyjść z podziwu – i polscy, i zagraniczni. Dzień później poznaliśmy wyniki głosowania widzów. Nie mogło być inaczej - 14-latka, która była faworytką - dostała się do finału.

– O mój Boże! Bardzo dziękuję za każdy głos. Nie mam słów, naprawdę, staram się nie powiedzieć nic głupiego. Dziękuję wam za każdy głos! – mówiła w emocjach James po ogłoszeniu.

Młoda artystka od tamtej pory przygotowuje się do finału "America's Got Talent" w Los Angeles. W najnowszej publikacji na Instagramie nie ukrywała swojego szczęścia. "Wymarzony dzień nadchodzi... Trzymajcie kciuki!! Obiecuje, że dam z siebie wszystko" – napisała.

Z kim Sara James wystąpi w finale amerykańskiego "Mam Talent"?

Rywalami Sary James w finale są:

Gdzie i kiedy obejrzeć występ Sary James w finale "America's Got Talent"?

Finał "America's Got Talent", w którym wystąpi Sara James, odbędzie się 13 września o godzinie 20:00 czasu lokalnego, czyli o 2:00 w nocy (14 września) w Polsce. Transmisję na żywo będzie można oglądać na kanale NBC.

Nagranie z finałowego występu Sary odnajdziemy na oficjalnym kanale "America's Got Talent" na YouTubie niedługo po emisji w NBC. Oficjalne wyniki ogłoszone będą na drugi dzień, o tej samej porze. W Polsce na finałowy odcinek trzeba będzie poczekać. Pokaże go Telewizja WP - w niedzielę, 18 września, o godz. 19:50.

Czytaj także: https://natemat.pl/436558,sara-james-zabrala-glos-przed-finalem-america-s-got-talent