nt_logo

Aleksandra Żebrowska parodiuje Annę Lewandowską z... gwizdkiem. "Lewa" odpowiedziała [WIDEO]

redakcja naTemat

25 września 2022, 22:04 · 3 minuty czytania
Aleksandra Żebrowska znowu rozbawiła swoich obserwatorów do rozpuku. Znana z poczucia humoru i dystansu do ciebie influencerka opublikowała na Instagramie wideo, w którym parodiuje Annę Lewandowską i jej słynny filmik z gwizdkiem. Trenerka nie omieszkała odpowiedzieć.


Aleksandra Żebrowska parodiuje Annę Lewandowską z... gwizdkiem. "Lewa" odpowiedziała [WIDEO]

redakcja naTemat
25 września 2022, 22:04 • 1 minuta czytania
Aleksandra Żebrowska znowu rozbawiła swoich obserwatorów do rozpuku. Znana z poczucia humoru i dystansu do ciebie influencerka opublikowała na Instagramie wideo, w którym parodiuje Annę Lewandowską i jej słynny filmik z gwizdkiem. Trenerka nie omieszkała odpowiedzieć.
Aleksandra Żebrowska sparodiowała wideo Anny Lewandowskiej z gwizdkiem. Fot. Instagram / olazebrowska i annalewandowskahpba

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski pod koniec lipca po raz czwarty zostali rodzicami. Para doczekała się już trójki synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa, a teraz urodziła im się córeczka. O przebiegu ciąży, połogu i życiu prywatnym Żebrowskiej wiele możemy się dowiedzieć z Instagrama. Modelka, która słynie ze szczerości i dystansu do siebie, nie boi się publikować zdjęć bez retuszu. Na jej profilu nie uświadczymy wyidealizowanych kadrów, co zachwyca jej obserwatorki. Regularnie porusza też ważne tematy, jak samoakceptacja czy ciałopozytywność.


Dwa tygodnie po czwartym porodzie influencerka odsłoniła brzuch. Opublikowała dwa zdjęcia: na jednym zapozowała w różowej bluzie z napisem "Wystarczająco piękna", a na drugim zupełnie nago, by pokazać, jak w pełni wygląda jej ciało. Fotografie spotkały się z zachwytem fanek Żebrowskiej, a nawet Martyny Wojciechowskiej. "Przesunęłam w prawo i... nic piękniejszego dziś na IG nie zobaczę"; "Uwielbiam Ola! Coś pięknego, wspaniałego! Coś, czego ktoś inny na Insta nigdy nie pokaże"; "Zdjęcia bez filtra i retuszu - to jest potrzebne w dzisiejszym świecie"; "W końcu prawdziwe ciało prawdziwej, pięknej kobiety, brawo" – pisały internautki.

Aleksandra Żebrowska parodiuje Annę Lewandowską

Ola Żebrowska regularnie zachwyca też swoim poczuciem humoru. Tym razem postanowiła sparodiować słynny filmik z urodzin Anny Lewandowskiej. 7 września trenerka skończyła 34 lata i nieco później świętowała z tej okazji w klubie nocnym, w którym w krótkim topie energicznie tańczyła do hitu Abby i... dmuchała w gwizdek.

Filmik, który zniknął już z Instagrama, zrobił furorę wśród fanów "Lewej". "Tak trzeba żyć", "Pozamiatałaś", "Tak trzeba żyć", "Dałaś czadu", "Pięknie, celebruj, ile wlezie" – komentowali internauci, cytowani przez Pudelka.

Teraz wideo wzięła na tapetę Żebrowska, która w swojej rolce zestawiła pląsającą z gwizdkiem Lewandowską ze sobą w domowym wydaniu. Żona Michała Żebrowskiego w samym biustonoszu i prezentując brzuch po porodach z poważną miną poprawia stanik i przymierza się do dmuchania w kolorowy gwizdek. "#powrotdoformy #zaczynamy #gwizdekbyAnn. Jakie jeszcze ćwiczenia/profile polecacie?" – podpisała zabawne wideo, w którym oznaczyła umięśnioną trenerkę.

Fanki Żebrowskiej, jak i inne celebrytki, w tym Zofia Zborowska-Wrona, Aleksandra Domańska czy Joanna Opozda, uśmiały się do łez. "Hahaha", "Uwielbiam", "Kocham cię", "Padłam", "Genialne", "Obejrzałam kilka razy i czekałam, aż zaczniesz tańczyć" – brzmią komentarze.

Lewandowska odpowiada Żebrowskiej

Aleksandrze Żebrowskiej odpowiedziała sama Anna Lewandowska, która najwyraźniej doceniła poczucie humoru swojej koleżanki. Trenerka opublikowała aż dwa komentarze. W pierwszym dodała trzy roześmiane do łez emoji i napisała: "Zapraszam na gwizdek by Ann na Camp".

Lewandowska, która regularnie organizuje sportowe obozy i wyjazdy, zapewniła również, że Żebrowska jest mile widziana na jej zajęciach. "Ola miejsce na obozie już masz!!! Siostra też" – napisała pod rolką Oli Żebrowskiej.