
Dorota Szelągowska zachwyca się synem. Czym zajmuje się Antoni Sztaba?
Dorota Szelągowska w ciągu ostatnich lat zbudowała sobie mocną pozycję w TVN-ie. Widzowie wprost uwielbiają śledzić jej działalność w zakresie aranżacji wnętrz. Remontowe rewolucje to jej specjalność, co udowadnia w takich programach jak "Dorota was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Domowe rewolucje" czy "Totalne metamorfozy Szelągowskiej".
Zobacz także
Charyzmatyczna bohaterka remontowych przedsięwzięć, która jest córką pisarki, Katarzyny Grocholi, ma na koncie trzy małżeństwa. Z pierwszym wybrankiem - aktorem Pawłem Hartliebem, za którego wyszła w wieku 20 lat, doczekała się syna Antoniego.
Kolejno projektantka związała się z Adamem Sztabą. Kompozytor i dyrygent miał świetny kontakt z Antkiem - do tego stopnia, że chłopak wziął po nim nazwisko. Ostatecznie Szelągowska i Sztaba rozstali się w 2015 roku.
Córka Grocholi później zaczęła układać sobie życie u boku Michała Wawro. Owocem tego związku jest Wanda. Dziewczynka ma obecnie 4 lata. To małżeństwo także zakończyło się rozwodem w ubiegłym roku.
Czym zajmuje się Antoni Sztaba? 21-latek ma artystyczne zacięcie
Syn Szelągowskiej tuż po maturze rozpoczął studia na Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Swoich sił miał okazję spróbować już w na szklanym ekranie i w teatrze.
Można wymienić "Na Wspólnej" czy spektakle "Chłopcy z motylkami" oraz "Magiczny las". Sławna mama wspiera pociechę w spełnianiu jego marzeń. Mają za sobą poważane rozmowy na temat show-biznesowej rzeczywistości.
"Oczywiście rozmawialiśmy o tym, co w mediach jest dobre a co złe. On też trochę w tym żyje, więc sam takie rzeczy widzi. Na pewno nie mam prawa zakazać mu pójść własną drogą. Syn dokonał wyboru, a ja mogę go tylko wspierać" – mówiła projektantka na łamach "Vivy!".
Szelągowska przyznała wówczas, że początkowo ciężko było jej wypuścić syna z gniazda. "Mój syn właśnie się przeprowadza do Łodzi, bo dostał się na aktorstwo w tamtejszej Filmówce. Nie widzisz uśmiechu, ale jestem cholernie dumna. Po prostu jestem mamą i co mam ci powiedzieć? Dziecko mi się z domu wyprowadza! Ale najważniejsze, że poszedł za swoimi marzeniami. Trzeba teraz mu tylko pozwolić odlecieć" – podkreśliła.
Zdaje się, że Antek Sztaba doskonale odnajduje się w artystycznym świecie. Na swoim instagramowym profilu chwalił się zdjęciami z prób w teatrze. "Ale się jaram. Zróbmy dym" – pisał. Antoniemu kibicuje także babcia. "Zrób! Love! Jaram się" – tak Katarzyna Grochola skomentowała ujęcie. Ostatnio Szelągowska była bardzo przejęta występem syna. Zasiadła na widowni w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Młody Sztaba występował w sztuce pod tytułem "1989". To musical w reż. Katarzyny Szyngiery.
Gwiazda relacjonowała wizytę w teatrze. Podkreśliła, że jest szalenie dumna ze swojej pociechy. Emocje wzięły górę. "Pękam z dumy, ale najpierw zalałam się łzami wzruszenia. Ale to jest dobry spektakl, ale mam zdolnego syna" – podpisała publikację na InstaStory.