nt_logo

Ida Nowakowska z dumą promuje szkolenie wojskowe. Sama ma je za sobą [WIDEO]

Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP, która otwarcie utożsamia się z wartościami przekazywanymi przez stację, będącą pod rządowymi wpływami. W najnowszym poście pochwaliła się tym, że ukończyła szkolenie wojskowe. Pokazała, jak ćwiczyła z żołnierzami i wspomniała o Mariuszu Błaszczaku.


Ida Nowakowska z dumą promuje szkolenie wojskowe. Sama ma je za sobą [WIDEO]

Joanna Stawczyk
31 stycznia 2023, 21:46 • 1 minuta czytania
Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP, która otwarcie utożsamia się z wartościami przekazywanymi przez stację, będącą pod rządowymi wpływami. W najnowszym poście pochwaliła się tym, że ukończyła szkolenie wojskowe. Pokazała, jak ćwiczyła z żołnierzami i wspomniała o Mariuszu Błaszczaku.
Ida Nowakowska promuje szkolenie wojskowe. Jak poradziła sobie gwiazda TVP? Fot. Instagram.com / @idavictoria
  • Ida Nowakowska zaczęła pracę na Woronicza w 2018 roku za prezesury Jacka Kurskiego, którego była ulubienicą
  • Od tamtej pory tancerka zdążyła poprowadzić szereg programów. Na co dzień możemy oglądać ją w "Pytaniu na Śniadanie"
  • W najnowszym poście na Instagramie gwiazda TVP obwieściła fanom, że ma za sobą szkolenie wojskowe
  • Pokazała nagranie, na którym widać ją, szkolącą się do walki pod okiem profesjonalistów

Ida Nowakowska promuje szkolenie wojskowe. Jak poradziła sobie gwiazda TVP?

Gospodyni "Pytania na Śniadanie" nie kryje swojego stosunku do wiary i Kościoła. Jest praktykującą katoliczką, co nieraz pokazywała na Instagramie. Wielokrotnie z dumą mówiła także o tym, że czuje się patriotką.

Tymczasem swoje zainteresowanie ojczyzną i jej bezpieczeństwem Ida Nowakowska okazała, biorąc udział w szkoleniu wojskowym. Na wideo zmontowanym ze zdjęć i krótkich nagrań pokazała, jak ćwiczy elementy samoobrony, uczy się jak trzymać broń i mierzyć bronią do celu, a także jak przygotowuje się do skoku ze spadochronem.

Gwiazda TVP poleciła fanom, aby także skusili się na takie szkolenie. W swoim wpisie wspomniała o Ministrze Obrony Narodowej.

"Ruszyła nowa edycja szkoleń, którą w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim otworzył minister obrony narodowej Pan Mariusz Błaszczak. Nauczyłam się tak wiele i jestem dumna z tego, że ukończyłam szkolenie wojskowe. Polecam każdemu!" – zaznaczyła.

"Dziękuję żołnierzom Wojska Polskiego za służbę, misję, odwagę, codzienne poświęcenie i gotowość do obrony wolności i suwerenności naszego kraju" – zaznaczyła Nowakowska.

"Dziękuję Dowódcy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej gen. bryg. dr inż. Mariuszowi Pawlukowi i Pani Kapitan Katarzynie Dutkiewicz-Pawlikowskiej" – dodała. Wielu obserwatorów pogratulowało prezenterce nabycia takich umiejętności, podkreślając, że ładnie wygląda w mundurze.

Przypomnijmy, że Nowakowska jest profesjonalną tancerką, a prezenterką została z wyboru, bez żadnej szkoły czy przygotowania. Potencjał dostrzegł w niej Jacek Kurski. Nowakowska odkąd pracuje na Woronicza, zawsze pochlebnie wypowiadała się na temat obozu rządzącego oraz swojego pracodawcy.

W 2021 roku w rozmowie z Pomponikiem rozpływała się nad jakością i rzetelnością treści przekazywanych w TVP Info. – Są tutaj ludzie, którzy reprezentują crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm w każdym zespole, bo tu są różne zespoły: dźwiękowców, reżyserzy, operatorzy – oceniła.

Uwielbiam TVP Info i oglądam. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką, bo uważam, że to buduje pewną świadomość, bo każda rzecz, którą robimy, jest gdzieś częścią polityki. I tak oczywiście oglądam "Wiadomości" – wyznała.

Bardzo dobrze mówiła też o pracy w telewizji publicznej. – Każda z tych osób jest członkiem naszej rodziny. Każdy się tutaj wspiera, każdy jest przemiły. Bardziej poczułam to i zobaczyłam, od kiedy mam synka – dodała.