Ujawniono ceny biletów na mundial w Brazylii

[url=http://www.shutterstock.com/pic-55007074/stock-photo-johannesburg-june-bafana-bafana-supporters-cheer-prior-to-the-start-of-a-world-cup-match.html?src=G6g5XEAWesnJA6ruSgUrUg-1-2]Ujawniono ceny biletów na mundial w Brazylii[/url]
Ujawniono ceny biletów na mundial w Brazylii Fot. fstockfoto / Shutterstock.com
Będzie taniej niż w RPA. FIFA ujawniła właśnie ceny biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w przyszłym roku w Brazylii.Fani futbolu, którzy będą chcieli wybrać się do Ameryki Południowej będą musieli wydać za jedną wejściówkę na mecz minimum około 300 zł – to najniższy koszt wejściówek, jaki oficjalnymi kanałami zostanie wypuszczony do sprzedaży. Wejściówka na finał to wydatek rzędu 879,48 dolarów. 

Bilety w tej cenie będzie można nabyć tylko na mecze fazy grupowej. Ich sprzedaż ruszy za miesiąc, dokładnie 20 sierpnia. Procedura zakupu biletów będzie podobna do tej sprzed roku w czasie Euro 2012. Wówczas wejściówki były podzielone na trzy kategorie i według nich są ustalane ceny.

FIFA uprzywilejowała Brazylijczyków – obywatele kraju kawy za wejściówki w swojej ojczyźnie zapłacą już od 15 dolarów (około 49 zł). To cena dla studentów i emerytów na mecze fazy grupowej.

Kibice będą mogli wystąpić o maksymalnie cztery bilety na jeden mecz i nie będą mogli złożyć aplikacji na więcej niż siedem spotkań. 400 tysięcy biletów jest już zarezerwowanych dla oficjeli w Brazylii, a ponad 50 tysięcy wejściówek dostaną budowlańcy, którzy pracowali przy budowie aren na zbliżający się mundial.


Bilety na mundial w Brazylii są od wejściówek, który obowiązywały na mistrzostwa świata w RPA. Do sprzedaży trafi łącznie około 3 mln biletów. Turniej zostanie rozegrany w dniach 12 czerwca – 13 lipca 2014 roku.


Źródło: FIFA
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
SAP 0 0Od personalizacji adidasów do zatrzymania powodzi. Oto jak transformacja cyfrowa zmienia nasze życie
0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!