Komentator Eurosportu 2 był pijany? Po internecie krążą nagrania jego programu

Część internautów przekonuje, że Tomasz Burnos komentował skróty meczów, znajdując się pod wpływem środków odurzających
Część internautów przekonuje, że Tomasz Burnos komentował skróty meczów, znajdując się pod wpływem środków odurzających Fot. AS WYWIADU / youtube.com
Puszczane przez kanały sportowe skróty meczów piłkarskich przeważnie nie wzbudzają dużych emocji. Piątkowy program stacji Eurosport 2, podczas którego prezentowano skróty spotkań rozegranych w ramach eliminacji do mistrzostw świata, staje się jednak internetowym przebojem. Nie jest to jednak zasługa piłkarzy, lecz Tomasza Burnosa, komentatora, który w piątkowy wieczór nie był w najwyższej formie. Wielu internautów sądzi wręcz, że Burnos znajdował się pod wpływem alkoholu.Burnosa można było posłuchać podczas piątkowego programu "World Tour", w trakcie którego prezentowano skróty eliminacyjnych meczów. Komentator nie brzmiał zbyt dobrze – mówił wolno, nietypowo akcentował niektóre słowa oraz często robił długie przerwy między kolejnymi zdaniami. Nie najlepsza forma Burnosa zwróciła uwagę części widzów. Niedługo po zakończeniu programu w internecie zaczęły się pojawiać jego nagrania. W ich opisach można przeczytać, że komentator był "zjarany" bądź "pijany". Telewizja Eurosport 2 nie odniosła się jeszcze do występu swojego pracownika.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE