Eyescream & Friends identyfikacja lodziarni

http://www.m-m.es/
Eyescream & Friends to lodziarnia na Paseo Joan de Boro w Barcelonie. Dość niezwykła, przede wszystkim ze względu na identyfikację. Serwowane przysmaki nie mają zbyt wiele wspólnego z lodami w kulkach, którymi zwykle raczą się europejczycy.

Są inspirowane tajskim sposobem na ochłodę, ale zrobione z włoskich gelato. Zmierzwione, jak w sorbety w Tajlandii i podawane z sosami lub galaretkami w osobnych miseczkach. Egzotycznie, prawda?


Estudio m Barcelona opracowało dla lodziarni identyfikację wizualną. Sympatyczne potworki swoim charakterem, wyglądem i kolorem opisują serwowane w lokalu smaki. Ich wielkie oczy są później podawane na talerzu. Tak, można je zjeść. Rezultat jest zabawny i zdecydowanie wyjątkowy. Kto by pomyślał, że lodziarnia może jeszcze być zaskakująca?O duecie marion + merche, z Estudio m Barcelona, pisałam już wcześniej przy okazji pomysłowego sklepu z cukierkami dla dorosłych Help. Ich projekt Eye Scream & Friends zwyciężył właśnie w konkursie na najlepszą identyfikację w konkursie Restaurant and Bar Design Awards 2013. Studio jest odpowiedzialne także za wnętrze lokalu.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...