Ryszard Nowak donosi do prokuratury na Czesława Mozila. Muzyk wyznał, że uprawiał seks w kościele

Czesław Mozil do prokuratury za wyznanie o seksie w kościele.
Czesław Mozil do prokuratury za wyznanie o seksie w kościele. Fot. "20m2 Łukasza" / Youtube
Czesław Mozil w programie "20m2 Łukasza" powiedział, że zdarzyło mu się uprawiać seks w kościele. Teraz może mieć problemy, bo Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą oskarża go o obrazę uczuć religijnych i właśnie złożył zawiadomienie do prokuratury.

Mozil na pytanie Łukasza Jakóbiaka, gospodarza programu "20m2 Łukasza", o najbardziej nietypowe miejsca, w których uprawiał seks, odpowiedział: "To jest może mało oryginalne, ale na placu zabaw i w kościele. Nie było penetracji, był taki petting. I to było w kościele św. Anny w Danii".

To wyznanie zwróciło uwagę Ryszarda Nowaka, który znany jest z krucjat przeciwko artystom rzekomo obrażającym uczucia religijne. Procesował się już z Adamem "Nergalem" Darskim (spalił Biblię podczas koncertu) i Dodą (za słowa o "naprutych winem" autorach Bilbii).

W zawiadomieniu do prokuratury, które po słowach Mozila złożył Nowak, pojawia się ten sam art. 196 Kodeksu karnego: „Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".Źródło: dziennik.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.