100 % minimalizmu, czekolada Chocolat Factory

http://www.chocolatfactory.com/
Ruiz + company to studio zajmujące się projektowaniem grafiki, tworzeniem identyfikacji wizualnych i opakowań. Pracują w Barcelonie i tam właśnie mają najwięcej realizacji. Komunikację dla Chocolat Factory stworzyli już kilka lat temu. Dziś trafiłam na nowe produkty spod ich szyldu, wciąż zachwycające.


Michel Laline i Titus Ruiz założyli Chocolat Factory z miłości. Obydwaj związani z designem i zakochani w smaku najwyższej jakości czekolady postanowili stworzyć swój własny produkt. Ich czekoladki powstają w manufakturach, a najwyższej jakości kakao sprowadzane z Afryki przyjeżdża do nich jeszcze w ziarnach. Mielone jest już w pracowniach, na świeżo, zaraz przed przerobieniem na czekoladę.Nie miałam okazji spróbować ich czekoladek, na markowe sklepy można trafić tylko w Hiszpanii. Początkowo były dwa, jeden w Madrycie, drugi w Barcelonie. Teraz jest ich już prawie 30. Podobno sklep online ma zostać uruchomiony wkrótce. (czekam!)Identyfikacja stworzona przez ruiz + company, jest bardzo prosta, czerpie z modnego minimalizmu, który jakimś cudem nigdy nie staje się nudny. To więc z jednej strony bardzo bezpieczne zdecydować się na taką prostotę. Wciąż jednak mało kto to robi, a więc na rynku uchodzi za odważne. Projektanci oprócz minimalistycznego nadruku zaproponowali dosyć niecodzienne opakowania, których znajduje się specjalnie stworzona selekcja smaków. Mam tutaj na myśli papierową piramidkę The 5 feelings i kolorowe czekoladki w tubkach.
Studio ruiz + company na Hiszpańskim rynku działa już od 20 lat. Ich bogate portfolio można zobaczyć na stronie www.ruizcompany.com, oraz na facebooku.

Chocolat Factory

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
0 0Internet stracił głowę. Baby Yoda urzeka nawet tych, którzy nie cierpią "Gwiezdnych wojen"
0 0Edycja genów to rynek wart miliardy. Opiera się na metodzie podejrzanej u bakterii
0 0Robią coś, czego bał się rząd PiS. Czesi wprowadzają podatek, który tak drażni Amerykanów
0 0Tak wyglądają notatki Donalda Trumpa. Ktoś zrobił im zdjęcie

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"