Pierwszy polski sklep dla brodaczy

http://beardshop.pl/
Beard Shop jest prowadzony przez warszawskiego brodacza, którego wsparła ukochana. Jest to sklep internetowy, w którym można dostać specjalistyczne produkty do pielęgnacji włochatej twarzy. Powstał oczywiście z potrzeby. Założyciel poszukiwał na drogeryjnych półkach specjalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji zarostu. Nie znalazł.


Prędko więc doszedł do wniosku, że facetów z podobnym problemem może być w Polsce więcej. Wkrótce później, po porządnym researchu, eksperymentach na własnej brodzie, zdobyciu wszystkich niezbędnych pozwoleń i wycieczce do Kanady, Beard Shop ujrzał światło dzienne.Produkty dostępne w sklepie to bardzo ostrożnie i pieczołowicie wybrana selekcja subiektywnie najlepszych i najciekawszych dostępnych na światowym (brodatym) rynku. Wszyscy moi znajomi brodacze, którzy mieli okazję skorzystać ze specjalnych produktów do pielęgnacji zarostu, twierdzą że nie wyobrażają sobie już np. mycia brody zwykłym szamponem. Nie jest to więc wcale hipsterska fanaberia.Moją uwagę zwrócił przede wszystkim świetny design dostępnych produktów. Szczególnie podobają mi się minimalistyczne opakowania produktów firmy Captain Fawcett's, które wyglądają, jak wygrzebane z zabytkowej toaletki pradziadka. Sporo jest też produktów nawiązujących do old-schoolowych tatuaży. Dostać można tam też wszelkiego rodzaju brzytwy, nożyczki, pomady i kremy (już nie tylko do brody), a nawet - brodatą literaturę. Wszystko do obejrzenia i kupienia tutaj Beard Shop
,,Wybierz sobie zawód, który kochasz, a nie będziesz musiał nigdy w swoim życiu pracować" to chyba najbardziej znanie z przemyśleń Konfucjusza. Cokolwiek sądzić o nim i o jego filozofii, trudno się nie zgodzić z akurat tym twierdzeniem.

Dzisiejsi bohaterowie, zdecydowali się porzucić dotychczasowe zajęcia i w pełni poświęcić realizowaniu pasji.
Jeżeli Ty także zdecydowałeś się poświęcić życie pięknym, Małym Rzeczom, daj znać na maja.swiecicka@natemat.pl


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...