Filip Chajzer nie jest gejem. Primaaprilisowy żart prezentera budzi kontrowersje

Filip Chajzer zapewnił, że nie jest gejem
Filip Chajzer zapewnił, że nie jest gejem Fot. dziendobry.tvn.pl
1 kwietnia w programie „Dzień dobry TVN” poinformowano, że Filip Chajzer jest gejem. Następnego dnia okazało się jednak, że informacja o homoseksualnych preferencjach prezentera była tylko primaaprilisowym żartem, co Chajzer potwierdził w specjalnym nagraniu. Żart dotykający tematu orientacji seksualnej nie wszystkim przypadł do gustu… – Zajrzałem na osobisty funpage Chajzera i faktycznie wygląda na to, że to ściema! Ubaw po pachy normalnie! – napisano na facebookowym profilu Przeciwko Homofobii.


W celu zdementowania rozchodzących się błyskawicznie plotek i spekulacji Filip Chajzer nagrał krótki film, w którym wystąpił u boku operatora kamery Pawła, swojego rzekomego partnera. Obydwaj panowie zapewnili widzów, że nie są gejami.

Operator Paweł chciał nawet dowieść, że ma żonę, próbując w trakcie rozmowy telefonicznej, jaką prowadził przed kamerą, włączyć głośnik, by wszyscy mogli usłyszeć głos domniemanej małżonki. Ze względu na problemy techniczne próba zakończyła się jednak fiaskiem, a wiarygodność słów operatora została podważona.

Niemniej na placu boju pozostał Chajzer, który przemówił w imieniu swoim i swojego kolegi. – Oświadczamy tu i teraz, że niestety, a właściwie to stety, gejami nie jesteśmy – powiedział Chajzer. Następnie głos znów zabrał operator Paweł, pytając, „czy ktoś widział geja w takiej koszuli” jak ta, którą miał na sobie.


Właśnie to pytanie szczególnie oburzyło dziennikarza Patryka Chilewicza. Na swoim blogu zauważył on, że operator wskazał na zwykłą koszulę, „jaką można kupić w pierwszej lepszej sieciówce”.

Niezadowolone z primaaprilisowego żartu Chajzera są także osoby obsługujące facebookowy profil Przeciwko Homofobii. – Nie powinni sobie robić jaj z takiej sprawy jako stacja bądź co bądź informacyjna, bo tracą na wiarygodności w ten sposób – napisano na koncie.

Filmowe oświadczenie Filipa Chajzera dostępne jest na stronie programu "Dzień dobry TVN".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
WYWIAD 0 0"Upadek poczucia humoru". Andrzej Mleczko odpowiada na awanturę wokół ostatniego rysunku
0 0"Kapelani zamiast personelu". Ten lekarz stworzył grupę, która tropi patologie w szpitalach
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii
0 0Będzie nowe państwo w Unii Europejskiej? Tusk dał zielone światło
0 0Poruszający apel Strzembosza. Chce od premiera męskiej decyzji ws. Ziobry