Bramkarz Egiptu pokazał, jak się broni karnego i zawstydził młodszych kolegów. Jednak nie uratował honoru drużyny

Adam Nowiński
Ten mundial z pewnością zapamięta bramkarz Egiptu El Hadary, który w 41. minucie meczu z Ariabią Saudyjską obronił rzut karny. El Hadary jest najstarszym zawodnikiem, który wystąpił na tak wielkiej imprezie. Niestety jego drużyna przegrała z Saudyjczykami 1:2 w meczu o honor Grupy A
Egipskiego bramkarz Essam El Hadary ma 45 lat i jest najstarszym uczestnikiem mundialu w historii. Fot. screen Россия 1
Wynik spotkania otworzył już w w 22. minucie Mohamed Salah. Asystował mu Abdallah Said. Dalekie dogranie Saida pomiędzy dwójkę obrońców Salah zamienił na swoją drugą bramkę w turnieju. Było 1:0 dla Egiptu.