O autorze
Artique to miejsce, w którym pragnę dzielić się swoim spojrzeniem na otaczający świat, przez pryzmat szeroko pojętych alternatyw szarości życia. Więcej na www.artique.pl

Design, Art and Fashion.. is my passion

Kilka słów na dzień dobry.


Jestem Kacper i od teraz będę Was męczył nie tylko na www.artique.pl i facebooku, ale także tu w naTemat.pl. Obiecuję, że nie będę pisał tylko i wyłącznie na temat, bo przecież byłoby nudno.

Ale przecież Wy, czytelnicy portalu, już mnie znacie. Czytaliście z pewnością, co miałem do powiedzenia odnośnie kontrowersyjnej akcji outdoorowej marki Converse.

Wiecie zatem, że mój punkt widzenia nie zawsze będzie wygodny dla opisywanych podmiotów, ale zawsze będzie szczery, ja ze swojej strony mogę zadeklarować, że będę rękę trzymał na pulsie i jeśli tylko ktoś mi podpadnie, nie zawaham się użyć bloga, by to opisać.

Jak to mawia, a nawet manifestuje za pomocą koszulki, Maciej Budzich - "mam bloga i nie zawaham się go użyć".

Trochę tu namieszam, macie moje słowo. A teraz się odmeldowuję i zaczynam pisać kolejny tekst, już konkretniejszy, bardziej mięsisty. Spodoba się Wam. A teraz zapraszam również na www.artique.pl - gdzie możecie poznać mnie lepiej.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...