O autorze
Dlaczego pisze? Bo nie może wytrzymać. Taka potrzeba widocznie.
Aktorstwo? Sposób na życie, w którym można być kimś, kim się nie jest, kim się nie chciałoby być i kim być bardzo by się chciało.
Natura? Refleksyjna. Zawsze zakłada, że może się mylić.
Motto : Ludzie są dobrzy, tylko czasem im nie wychodzi.

Przed

Powiem ci kochana, że to już przeszło wszelkie granice, naciągnij tamten róg, bo nierówno wyjdzie.


No, ja wczoraj trzy godziny czekałam w kolejce do gastrologa.

A tam gastrolog, ja o tym kłamstwie mówię, żeby być tak bezczelnym, to już trzeba Boga w sercu nie mieć, oczywistym faktom tak w żywe oczy zaprzeczać i to w telewizorze, pora umierać kochana.


A w życiu! Jakie umierać, żyć trzeba jak najdłużej żeby świadectwo dawać. Jak my umrzemy, to kto będzie walczył? Widziałaś ile tej młodzieży przychodzi… gęsta ta farba jakaś.

Dlatego innym językiem do nich dotrzeć trzeba, rozmawiać trzeba, przekonywać, prawdę żeby poznali. To dobra młodzież jest, tylko ogłupiała przez te media i seriale.

Jakie seriale, oni naszych seriali nie oglądają, amerykańskie ściągają sobie, a tam o naszej sprawie nic nie ma…. krzywo ci to wyszło trochę, weź popraw to P

Ale media ogłupiają.

Masz rację, wczoraj widziałam u tego Lisa, to tak zadawał pytania, żeby z tego naszego głupka zrobić, albo żeby nie wiedział, co odpowiedzieć.

To po co, to oglądasz. Ja teraz tą nową telewizję sobie nastawiłam i od razu mi ciśnienie spadło. Cała prawda, tylko nie całą dobę, bo zaczynają dopiero… bardzo ładne ci to R wyszło.

To może jutro więcej młodzieży przyjdzie?

Nie wiem. Oni chyba co innego w głowach mają, dla nich tylko fejsbuki i pieniądze się liczą. Ojczyzna to dla nich bardziej już Europa niż Polska.

Eeee nie. Mój wnuczek, jak na mecz idzie, to cały jest na biało-czerwono umalowany i szalik z Polską ma i czapkę… popraw to A, bo za cienkie trochę.


Bo Twój tak, ale ilu takich jest? Za mało kochana, za mało. Mojego Tomka ze sto razy chciałam namówić żeby z nami poszedł, ale tylko tak jakoś dziwnie na mnie spojrzał i powiedział, że klasówkę z historii ma. Niech babcia nie wierzy w te bzdury powiedział mi. I to nie było złośliwe, tylko takie jakieś…współczujące. Wtedy przeszło mi przez głowę, że może rzeczywiście to był wypadek, że zbieg fatalnych okoliczności…


Widzisz! Już go zaczadzili tym kłamstwem. Jak się kłamstwo w kółko powtarza, to taką wodę z mózgu robi, że się w prawdę zamienia. A jaka to prawda jak kłamstwem jest oczywistym. Fakty, kochana fakty! Chcieli to zrobić i zrobili… patrz jakie ładne W mi wyszło.

Ale żeby aż tylu ludzi dało się oszukać? Przecież to często wykształcone osoby są, języki znają, a artystów ilu. Czy oni jakoś inaczej myślą niż my? Przecież problemy te same mają, do lekarza tak samo jak my w kolejce czekają, z urzędnikami w gminie tak samo muszą się użerać, w te same dziury na drogach wpadają, a nie buntują się, do domu idą i w telewizor patrzą. Może oni co innego widzą niż my?

A tam, co innego. To samo, tylko zaczadzeni są tą propagandą sukcesu i wolą myśleć, że im dobrze choć im źle jest. Przyznać się do klęski nie potrafią i tak brną to kłamstwo… poczekaj poprawię to D, bo takie niewyraźne jakieś, a ty maluj Y.

A wykrzyknik jeden, czy dwa, bo trzy to się nie zmieszczą.

Jeden wystarczy, ale na czerwono, żeby było dobrze widać.

Tylko żeby Waldek z Krysią „żądamy” przynieśli.

Przyniosą, przyniosą…

Mamo, czy wy musicie malować ten transparent właśnie tutaj? Ja chciałem mecz oglądać.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka