PILNE Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało Piotra Staraka
O autorze
Ewa Wanat: Od maja 2013 dyrektor programowa i redaktor naczelna Polskiego Radia RDC. w latach 2003 - 2012 redaktor naczelna Radia TOK FM, dziennikarka. Współautorka, razem z dr. Andrzejem Depko, kultowego programu "Kochaj się długo i zdrowo", i książki "Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie". Jako szefowa TOK FM trzykrotnie nominowana do nagrody im. Dariusza Fikusa w kategorii "Twórca mediów", dwukrotnie nominowana do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego, laureatka nagrody Hiacynt, Czlowiek Mediów magazynu "Brief" w 2010 roku, była na liście 100 najbardziej wpływowych Polaków tygodnika "Wprost" w 2011 roku. Dwukrotnie (TOK FM 2008 i RDC 2014) kierowane przez nią radia zdobyły tytuł Stacja Roku branżowego miesięcznika Media&Marketing

Żegnam Pana, Panie Prezydencie

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla postuluje zamykanie homoseksualistów w getcie – bo tylko tak można zrozumieć, to co powiedział w TVN 24 o miejscu mniejszości homoseksualnej w społeczeństwie i w parlamencie – niech siedzą w ostatniej ławie, a najlepiej za murem, a jeśli chcą demonstrować to na peryferiach, nie w centrum.


Lech Wałęsa był moim bohaterem w latach 80-tych, ale bycie bohaterem nie zwalnia z niczego, powiedziałabym, że jeszcze bardziej zobowiązuje, zwłaszcza laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Człowiek, który z taką pogardą i takim lekceważeniem traktuje swoich współobywateli tylko dlatego, że są mniejszością? To znaczy, że i Żydów i Romów i Łemków i Prawosławnych i Luteran i niepełnosprawnych i dzieci z in vitro może od byłego prezydenta spotkać ten sam pogardliwy ton – są mniejszością, niech się nie wspinają na szczyty, niech siedzą w oślej ławce najlepiej za murem i nie próbują dyktować swoich warunków zdrowej większości.

Szanowny Panie Prezydencie, chciałam Panu tylko powiedzieć, że jest mi strasznie smutno, jestem w głębokiej żałobie – wczoraj umarł dla mnie bohater "Solidarności", symbol Zmiany, po moim zmarłym bohaterze pozostał tylko typowy polski ksenofob i ignorant.

Z ogromnym smutkiem żegnam Pana, Panie Prezydencie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

AFERA PIEBIAKA

0 0#PiebiakGate to już zbyt wiele. Zbigniewie Ziobro, czas podać się do dymisji!
0 0O co chodzi w aferze z "Emilią" i Piebiakiem? Trzy najbardziej szokujące wątki
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"