O autorze
Justyna Kowalczyk. Polska Królowa Zimy. Jedna z najwybitniejszych zawodniczek w historii polskiego narciarstwa biegowego. Jej największe sukcesy to: złoto olimpijskie z Igrzysk w Vancouver, dwa złote medale Mistrzostw Świata w Libercu. Jako pierwsza biegaczka w historii wygrała 3 razy z rzędu prestiżowe Tour de Ski. Ma na koncie także 3 Puchary Świata oraz 3 tytuły Sportowca Roku w plebiscycie "Przeglądu Sportowego".

Nasi tu byli!:)

Zazdroszczą mi Ich wszyscy. Bo są wszędzie. Nieważne, czy to koło podbiegunowe, czy któraś z pięknych włoskich wiosek, czy cudne kanadyjskie miasteczko, czy Moskwa, czy Saporo.. POLSCY KIBICE!! Najsilniejsi i najbardziej stabilni w biegach narciarskich:)Chciałabym Wam Wszystkim, moi Drodzy, podziękować. Za to, że chce się Wam stać na mrozie, że ubieracie się tak pięknie, że dopingujecie tak wytrwale, że jesteście zawsze- czy dobrze czy słabiej idzie! No i pogratulować przebiegłości- wciśniecie się wszędzie:) Co tam ochrona, zakazy- Polak potrafi:) I dobrze, to nas od innych wyróżnia.

Chciałabym również przeprosić i o wyrozumiałość zaapelować. Biegi narciarskie to strasznie wyjeżdżająca dyscyplina. Po większości ze startów przez parę następnych godzin nie jestem w stanie wiele robić (a jeszcze obowiązki). Nie mam często sił wyjść, porozmawiać, podziękować. Ból przewyższa wszystko.

I na koniec chciałabym poprosić, żebyście zawsze przychodzili, żebyście zawsze dodawali sił. A nawet jak nie jesteście w stanie, to trzymajcie kciuki przed telewizorem:)

Dziękuję po stokroć i serdecznie z londyńskiego lotniska pozdrawiam!

PS W Canmore było pięknie;) Zresztą sami widzieliście. Nawet ten niby zepsuty sprint dodał mi wiele pewności siebie! Teraz po ponad sześciu tygodniach czas odwiedzić dom.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
0 0Unia Europejska ma obciąć Polsce 13 miliardów euro. Chce przeznaczyć te pieniądze na ekologię
0 0Cios w kandydata PiS na komisarza. Zabrano mu część zadań
0 0Poważne oskarżenia Edyty Górniak. Wyjaśniła, czym były "podziękowania" Cleo
0 0Youtuber z kolegą nagrał jak jedzie 300 km/h i udawał, że to nie w Polsce. Szybko go namierzono
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy