O autorze
Dziennikarz pop i kulturalny, bloger, warszawiak z wyboru. Zajmował się dziesiątkami rzeczy, zna tysiące osób, a interesują go tylko miliony. Zaprasza na osobistego bloga ohpatryk.

"Smoleńsk pomnikiem / historii podręcznikiem" – rap smoleński czyli Piotr Rubik 2.0

Mieliśmy kiedyś sacro polo Piotra Rubika. Pół Polski śmiała się, druga pół klaskała. To, co zaprezentowali nieznani bliżej twórcy przeraża, zachwyca i znów przeraża. Przedstawiam rap smoleński - najnowszy wytwór kultury posmoleńskiej.


Cały "dobytek" kulturalny, jaki gromadzimy od co bardziej natchnionych wieszczów należałoby kiedyś wydać, oprawić w złote ramy i prezentować potomnym z podpisem: TAKICH RZECZY TWORZYĆ NIE WOLNO. Przed Wami "Kto im dał skrzydła" w wykonaniu Tomasza i Kacpra.
O co chodzi - nie za bardzo wiadomo. W opisie można przeczytać takie kwiatki:
Kompozycja została podzielona na dwa dialogi: w rolę Św. pamięci Lecha Kaczyńskiego wcielił się wokalista Tomasz i niejako jego ustami opowiada to co się stało, a w zasadzie to co się dzieje w chwili kiedy samolot „TUSZA" uderza w ziemię. Narratorem jest drugi wokalista -- Kacper który komentuje to co się stało.


Jeśli ktoś jeszcze nie ma dosyć katastrofy smoleńskiej, słychać strzałów w czwartej sekundzie, brzozy, ekshumacji oraz zamachów proszony jest o zabranie szczoteczki i udanie się do budynku w kształcie nocnika przy ulicy Wiejskiej 4/6/8.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...