O autorze
Od 16 lat występuje w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Autor tekstów piosenek oraz felietonista w stanie spoczynku. Wydał dwie książki - powieść „Gra w pochowanego” oraz zbiór opowiadań komicznych „Opowieści Central Parku”. Posiadacz wielu talentów, które chętnie zamieniłby na jeden, ale za to porządny. W ZUS-ie zarejestrowany jako literat. Od niedawna rysownik z bożej łaski

Człowieku, wywieś flagę!

Dziś 150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego. Nie przechodźmy nad tą datą obojętnie. Pomyślmy - siedząc w ciepłym mieszkaniu przy gorącym grzejniku - o tych, którzy 150 lat temu w taką pogodę jak dziś szli do lasu walczyć. Nie za fajnie mieli, prawda?


Chwała Bohaterom! Te słowa pasują do dzisiejszej daty, jak rzadko do której. Wywieśmy więc flagi, by chociaż w ten sposób pokazać, że nie nie mamy w nosie tego, za co oni walczyli i ginęli. Niech to nie będzie kolejny dzień, w którym prezydent złoży gdzieś kwiaty, na pasku w TVN24 pojawi się informacja, wypowiedzą się eksperci, lecz tak naprawdę nikogo to nie obejdzie. Mnie to obchodzi. Ja swoją flagę wywiesiłem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki