O autorze
Polityk, adwokat i historyk, od maja 2006 do sierpnia 2007 wicepremier i minister edukacji narodowej, w latach 2001–2007 poseł na Sejm IV i V kadencji, były prezes Ligi Polskich Rodzin.
Absolwent Wydziału Historycznego (1989–1994) oraz Wydziału Prawa (1990–1995) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1996 rozpoczął aplikację adwokacką w Warszawie, którą ukończył w 2000. Autor książek: „Kontrrewolucja młodych”, „Pod walcem historii”, „Lot orła” i „Możemy wygrać Polskę”. Zanim został posłem prowadził w Warszawie własną kancelarię adwokacką, którą wznowił w 2007 r.
W IV kadencji Sejmu od lipca 2004 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego komisji śledczej badającą tzw. aferę Orlenu. W V kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Komisji do Spraw Służb Specjalnych. Prezes Instytutu Myśli Państwowej.
Żona Barbara, troje dzieci: dwie córki i syn. W 2006 r. otrzymał z MON Srebrny medal „za zasługi dla obronności kraju”.
Prezentowane treści pochodzą ze strony Roman Giertych - strona oficjalna

Bardziej uwikłany jest prosty robotnik czy śp. Lech Kaczyński?

Wałęsa jest symbolem, chociaż znamy jego słabości. Jedną z tych słabości jest brak jakiegokolwiek dystansu do siebie. Dzisiaj ten brak jest przyczyną Jego kłopotów. Gdyby dwadzieścia lat temu szczerze opowiedział o swojej młodości to byłby jeszcze większym bohaterem, gdyż ten kto potrafi wyzwolić się z uwikłania ( a cały PRL tworzył takie światłocienie) jest jeszcze większym bohaterem niż ten kto nigdy w uwikłanie nie wpadł.


Czy bardziej uwikłany jest prosty robotnik, który wpadł w sidła SB, a potem poprowadził bohaterską rewolucję przeciwko tym, którzy go uwikłali, czy inteligent, prawnik, śp. Lech Kaczyński który w swojej pracy naukowej cytuje znienawidzonego Lenina po to, aby uzyskać stopień naukowy, a potem pomaga robotnikowi w walce o wolność od wpływów tego Lenina? Bóg osądzi.

Jedno jest pewne. Dzisiaj na całym świecie Walesa kojarzy się z obaleniem komunizmu. To co robią pisowskie media jest zabieraniem dobrego imienia Polsce. Bo za chwilę, jak propaganda PiS rozejdzie się na całym świecie, wyjdzie na to, że komunizm obalili Niemcy rozwalając mur berliński, a polski bohater był sterowany przez komunistów. I tak na koniec jest to również zabieranie dobrego imienia Lechowi Kaczyńskiemu i wielu innym, którzy pomagali Wałęsie obalić komunizm. Jest to działanie z punktu widzenia polskiej racji stanu bezdennie głupie.

Wpis pochodzi ze strony Roman Giertych - strona oficjalna
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!

O TYM SIĘ MÓWI

0 0Elitarna grupa zaczyna szukać Woźniaka-Staraka. Jeden z nurków zdradza szczegóły
0 0Co dalej z poszukiwaniami Woźniaka-Staraka? Mamy najnowszy komentarz policji
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"