NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Ellen Page w roli nad wyraz dojrzałej młodej kobiety
  10 inspirujących filmów o naprawdę twardych kobietach

  Te filmy wciągną cię i zainspirują...

 • Skuteczna i zmysłowa... taka właśnie jest pielęgnacja z użyciem naturalnych olejów
  Dla nich pozbędziesz się wszystkich innych kosmetyków

  Słysząc „olej”, wiele osób pierwsze skojarzenie ma z patelnią albo z życzliwą zachętą do nieprzejmowania się czymś. Dopiero potem zaczyna nam świtać ich zastosowanie w zakresie pielęgnacji urody. Już od czasów starożytnych, kiedy filozofom nie śniło się jeszcze o koncernach kosmetycznych, naturalne oleje i olejki eteryczne regularnie stosowano do nacierania i kąpieli. Chroniły przed słońcem i zmarszczkami, ujędrniały, przyspieszały gojenie się ran i nadawały ciału piękny zapach. Wraz z uświadomieniem sobie przez świat, jakie kokosy można zbić na sprzedaży kosmetyków, niepozorne i naturalne dobra natury przepadły gdzieś w cieniu wielkiej marketingowej machiny. Szkoda, bo światła reflektorów należą się właśnie im.

 • Nieperfekcyjna, chociaż zabójczo uwodzicielska Scarlett Johansson
  To właśnie kręci twojego mężczyznę, chociaż w życiu byś się nie spodziewała

  Powiedzenie „gdzie diabeł nie może, tam babę pośle” chyba jeszcze nigdy nie było bardziej aktualne. Współczesne kobiety są silne, niezależne i umieją sobie poradzić nawet w ekstremalnych sytuacjach. Pomimo tego, wbrew słowom Glorii Steinem, większość z nas nie jest rybą, która na mężczyznę patrzy jak na rower. My kochamy ich, a oni nas. Nawet jeśli czasem pojęcia nie mamy dlaczego.

 • Anna z Aleksandrą
  4 sposoby na zbudowanie silniejszej więzi między matką a córką

  Relacja matki i córki to z jednej strony najbardziej intymny związek, jaki można sobie wyobrazić, ale z drugiej prawdziwe pole minowe. Jeśli jest zbudowana w oparciu o miłość i wzajemny szacunek, dla obu stron może być napędem dla życiowych sukcesów. Jeśli z kolei cieniem na niej kładą się brak zaufania albo obojętność, staje się paliwem dla bolesnych porażek.

 • Sklepy Tchibo znajdziesz na terenie całej Polski lub zrobisz zakupy online
  Nie tylko sklep z kawą. 6 powodów, dla których wszyscy chodzą do Tchibo

  W zeszłym roku pewien znany angielski dom handlowy przeprowadził kampanię reklamową, której pomysł oparty był na sztuce robienia „prezentowej twarzy” czyli pokrywania swojego rozczarowania maską rozradowania i wdzięczności. Znamy to wszyscy, prawda?

 • Bądź jeszcze piękniejsza po lecie
  Teraz niech wypocznie twoja skóra. 8 nawilżających cudów, dzięki którym zachowamy twarz po lecie

  Teraz niech wypocznie twoja skóra. 8 nawilżających cudów, które uratują nas po lecie

 • Młodzi polscy projektancki szturmem podbijają ulice całego świata
  Młodzi polscy projektanci podbijają świat. Jakich błędów NIE popełnili w drodze na szczyt?

  Moda to nie fizyka cząstek elementarnych. W mniejszym lub większym stopniu dotyczy nas wszystkich i dlatego tak jak ze śpiewaniem - zająć się nią każdy może, trochę lepiej albo trochę gorzej. Można dotrzeć na krańce internetów, a i tak nikt nie zliczy wszystkich serwisów, blogów, kont na Instagramie czy youtubowych programów poświęconych modzie. Dziecinna fantazja o byciu królewną przerodziła się w businessplan na zostanie "faszionistką", choćby nawet miało się to skończyć serwowaniem kawy asystentowi drugiego fotografa na sesji dla butiku "Bożena" w Pułtusku. Każdy w mig może zostać projektantem, ile to roboty, ale sukces odnosi promil. Jak oni to robią?

 • Dobrych manier zawsze można się nauczyć
  "Życzę Tobie smacznego" czyli 6 błędów, które popełniamy w przekonaniu, że tacy jesteśmy światowi

  Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto choć raz nie zapragnął rozpłynąć się ze wstydu w powietrzu, a wszystkich świadków swojego upokorzenia uśmiercić. Huk spadającej nam z głowy korony potrafi wywołać w nas cały przekrój emocji, od wzruszenia ramion po chęć nabicia się na pal. Gafy zawsze były i będą, a przy odrobinie szczęścia skończy się na czerwonych policzkach i nerwowym chichocie. Przynajmniej jest się świadomym, że wyszedł kwas. Gorzej z gafami, które nie tylko popełniamy nieświadomie, ale i w pełnym przekonaniu, że właśnie daliśmy przykład rasowej kindersztuby.

 • Zacznij weekend pysznym akcentem
  6 śniadań mistrzów, które sprawiają, że niedziela to najpiękniejszy dzień tygodnia

  Większość z nas autentycznie delektuje się każdym dniem tygodnia, pod warunkiem, że nie są to poniedziałek, wtorek, środa, czwartek lub piątek przed godz. 17:00. Chcesz jeść - musisz pracować, chcesz pracować - musisz nauczyć się łykać poranne zrywy bez mrugnięcia okiem. Z jakiegoś magicznego względu każde 3 poranne minuty trwają tylko 30 sekund, więc szczęśliwi ci, którym uda się chociaż wlać w siebie kawę przed sprintem w stronę fabryki. Wszystko po to, żeby wyhamować z nadejściem upragnionej soboty, a wraz z nią rytuału, od którego zaczynamy rekompensowanie sobie pięcioboju w trybie fast forward - leniwego, upojnego śniadania.

 • 47-letnia Jennifer Lopez, symbol seksu dla mężczyzn w każdym wieku
  11 powodów, dla których mężczyźni najbardziej pragną 40-latek

  Jeśli a) nie jesteś znaną aktorką, która właśnie promuje film, b) dobrą znajomą sprawnego chirurga, który umie ci wymazać z twarzy jakieś 10 lat życia lub c) obiektem taktycznego posunięcia redakcji, która margines różnorodności przelicza sobie na wizerunkową walutę, istnieją niewielkie szanse, że jako kobieta ok. 40-tki trafisz na okładkę prestiżowego magazynu dla mężczyzn. Myślisz, że nawet jeśli masz tyłek nadal na swoim miejscu i opinię szprychy, to w najlepszym wypadku będziesz postrzegana jako MILF (Mom I'd like to f...) i w kolejce do męskiej wyobraźni zajmiesz miejsce daleko za młodszymi od siebie o połowę siksami? Błąd, z którego mamy prawdziwą przyjemność cię wyprowadzić.