NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Zielona Kraina to program edukacyjny dla dzieci o zdrowym odżywianiu.
  Jak przekonać dziecko do zdrowej i zbilansowanej diety – postaw na program Zielona Kraina

  Zielona Kraina to ogólnopolski program edukacyjny, którego głównym celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz zbilansowanej diety, jak i również popularyzacja świeżych warzyw w codziennych posiłkach dzieci. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, program do tej pory objął aż 13 000 dzieci w całej Polsce. W następnych latach mają odbyć się kolejne edycje Zielonej Krainy.

 • Wizyta w Instytucie Pielęgnacji to z pewnością wyjątkowy prezent
  Zastanawiasz się nad doskonałym prezentem dla swojej partnerki albo przyjaciółki – postaw na pielęgnację

  Każda kobieta lubi dbać o swoje ciało, twarz, nogi czy biust. Pomóc mogą w tym zabiegi i kosmetyki, które zawierają specjalistyczne i przebadane dermatologicznie składniki, a czasem jak w przypadku firmy KUO’S PROFESSIONAL działają wręcz spektakularnie. Jeśli zatem zastanawiasz się nad świątecznym prezentem dla ukochanej kobiety, podaruj jej chwile radości, które z pewnością pozostaną z nią na długo.

 • Przetestuj pomysł na biznes przed startem.
  Sprawdzony i dobry pomysł – to sposób na lepszy start z biznesem

  Założenie własnego biznesu to marzenie bardzo wielu osób. Bycie szefem dla siebie samego, możliwość kreowania własnych pomysłów. Wszystko to pięknie wygląda, ale z realizacją już nie zawsze jest tak łatwo. Bo jak wybrać dziedzinę biznesu, by faktycznie przynosił on zysk, a nie tylko generował straty? Tu z pomocą przychodzi aplikacja „Testuj pomysł”.

 • Czekoladka to niepowtarzalny prezent dla wyjątkowej osoby. Amoretta Dessetts 325 g, cena rekomendowana: 19,99zł
  Najlepszy prezent, to taki którym można się dzielić. Te słodycze są do tego stworzone

  Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, w którym rodziny i przyjaciele zbierają się wokół stołu, zastawionego przepysznymi i przygotowanymi specjalnie na tę okazję potrawami. Możesz dodatkowo umilić ten czas najbliższym osobom, podarowując im niesamowite i niepowtarzalne czekoladki, dzięki którym świąteczny czas na trwałe zapadnie im w pamięć.

 • Lenovo Yoga 920 to idealny prezent pod choinkę
  Idealny pomysł dla kreatywnych amatorów najnowszych technologii - Lenovo Yoga 920

  Boże Narodzenie to dobry moment, by obdarować najbliższą osobę prezentem wyjątkowym i niezawodnym. Z pewnością takim jest stylowy i pełen elegancji laptop Lenovo Yoga 920. Pozwala on na pracę na najwyższym poziomie i pełną kreatywność. Święta w wymiarze 360 stopni? Z nowym notebookiem od Lenovo to możliwe.

 • Wielka Pętla Bieszczadzka to 160 kilometrów dosyć zróżnicowanej drogi. To z pewnością nie jest wycieczka dla amatorów przyjemnej i spokojnej jazdy po gładkiej jezdni.
  Wielka Pętla Bieszczadzka to niesamowite wyzwanie dla amatorów samochodowych wycieczek

  Wielka Pętla Bieszczadzka to 160 kilometrów dosyć zróżnicowanej drogi. To z pewnością nie jest wycieczka dla amatorów przyjemnej i spokojnej jazdy po gładkiej jezdni. Kierowców czeka wiele wyzwań, zakrętów i trudnych ścieżek, ale trasa oferuje poza tym tak wiele niesamowitych wrażeń, że warto spróbować ją pokonać. Z pewnością pozostawi po sobie niezapomniany ślad w naszych wspomnieniach.

 • Od 10 lat zarobki w Polsce rosną. Dzięki temu nauczyliśmy się bardzo ważnej rzeczy

  Zgodnie z badaniami Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy „Postawy Polaków wobec finansów”, prowadzonymi od 2008 roku, Polacy coraz lepiej planują i kontrolują swoje wydatki. Widoczne są wyraźne pozytywne tendencje w tym zakresie. Odpowiednie planowanie budżetu domowego przekłada się zaś na mniejszą liczbę zaciąganych szybkich pożyczek, które generują jedynie wzrost zadłużenia.