NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Wyniki Grupy naTemat za 2019 rok.
  Wielki rekord oglądalności Grupy naTemat. Nigdy nie mieliśmy aż tylu czytelników

  Grupa naTemat nigdy wcześniej nie miała tak wielu czytelników, jak teraz. W 2019 było Was tak dużo, że okazał się on rekordowym rokiem w historii naszej firmy. Wszystkie serwisy naszej Grupy zanotowały znaczące wzrosty w porównaniu do roku wcześniejszego, za co bardzo dziękujemy.

 • Najnowsza odsłona Porsche 911 Carrera niezmiennie zachwyca.
  4 powody, dla których Porsche 911 Carrera to legenda i marzenie wielu

  Królowa jest tylko jedna, a imię jej to 900 i 11. Mowa oczywiście o Porsche Carrera 911 – samochodzie, który rozpala zmysły. To idealne połączenie legendarnej marki, która gwarantuje obłędne wręcz wrażenia z jazdy z faktem, że jednocześnie nadaje się do normalnej, codziennej jazdy. Oto X faktów o najnowszej 911-tce, które sprawiają, że to auto od lat jest marzeniem wielu.

 • To już ósma generacja Volkswagena Golfa.
  Tak trzeba robić dziś samochody. 5 faktów o nowym Golfie, przez które to zwykłe-niezwykłe auto

  Jeśli miałbym wybrać jeden samochód, który z dużą prawdopodobieństwa kojarzą wszyscy, byłby to właśnie Volkswagen Golf. Kultowy model doczekał się właśnie najnowszej, bo ósmej już generacji. To auto na miarę naszych czasów. Praktyczne, ładne i naprawdę nowocześnie wyposażone. Nie wzbudzi w tobie wielkich motoryzacyjnych emocji, ale gdy w grę wejdzie rozsądna kalkulacja, trafi na górę twojej listy zakupów.

 • To Skoda Superb stała się pierwszą hybrydą typu plug-in w historii tego producenta.
  Skoda nigdy wcześniej nie zrobiła takich aut. To ich pierwsza hybryda i elektryk

  Muszę Wam się do czegoś przyznać. Jestem dużym fanem Superba. Odkąd pokonałem 3500 kilometrów po polskich i europejskich drogach za jego kierownicą, przekonałem się, że nie ma lepszego wyboru w swojej klasie. Jest bardzo praktycznie, ekonomicznie, ładnie i rozsądnie cenowo. Jeśli komuś nie przeszkadza znaczek z logo marki, nie powinien się długo zastanawiać. A i na tych kierowców Skoda próbuje znaleźć sposób.

 • Tak wygląda "most" dojazdowy do paru domów. Land Rover Discovery Sport zmieścił się tam niemal na styk.
  Mój pierwszy raz w Bieszczadach. Nie mogłem lepiej trafić z miejscem i... samochodem

  Trzydzieści lat, dokładnie tyle zajęło mi dojechanie w Bieszczady. Od dawna chciałem, ale zawsze albo nie było czasu, albo coś wypadało. Odległość też nie zachęcała. W końcu padła decyzja: jedziemy na listopadowy, długi weekend. A jak w Bieszczady to przecież nie byle pierdzikółkiem. W redakcji mieliśmy akurat na testach Land Rovera Discovery Sport, co okazało się połączeniem idealnym.

 • Na uroczystej gali MIXX Awards odebraliśmy dwie statuetki.
  Nasza akcja z Polską na Times Square zdobyła dwie nagrody za najlepsze kampanie w internecie

  Cześć! Chwalimy się, bo jest i czym. Nasza akcja pt. "Polska na Times Square" na 100-lecie odzyskania niepodległości dostała dwie nagrody w prestiżowym konkursie MIXX Awards na najlepsze digitalowe kampanie reklamowe!

 • Pierwsze jazdy testowe nowym Audi RS6.
  Otworzył okno i zaczął przesyłać całusy zachwytu. Takiej reakcji na nowe RS6 się nie spodziewałem

  To tekst o Audi, ale zacznę od Toyoty. Bo to właśnie Toyotą Prius jechała grupka chłopaków, którzy zrównali się z nami na drodze szybkiego ruchu. Jeden z nich otworzył tylną szybę, wyjrzał wyszczerzony w uśmiechu od ucha do ucha i zaczął… przesyłać nam buziaczki zachwytu. A to tylko jedna z kilku historii tego typu, którą mieliśmy w ciągu kilku godzin premierowych jazd. Wspominam o tym Priusie, bo oba auta nie mogły stać na dalszych biegunach. Kultowa, nudna, ekonomiczna hybryda i legendarny, rozpalający do czerwoności emocje i portfel benzynowy potwór: Audi RS6.

 • Nowe Q7 to największy SUV w gamie Audi, który konkuruje z BMW X5 i Mercedesem GLE.
  Ten gigantyczny SUV jest zrobiony tak, że wygląda i prowadzi się jak... kombi

  Choć na drogach od niedawna widzimy już majestatyczne Q8, to model Q7 wciąż dzierży miano największego SUV-a w gamie Audi. Po kilku latach pracy inżynierów i projektantów właśnie światło dziennie ujrzała najnowsza odsłona Q7-ki, którą mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy.

 • Spot o Polsce na Times Square był emitowany na 100-lecie odzyskania niepodległości.
  Nasza akcja ze spotem o Polsce na Times Square z nominacją do prestiżowej nagrody

  To była jedna z najfajniejszych i na pewno największa akcja, jaką zrobiliśmy w blisko już 8-letniej historii naTemat. Na 100-lecie odzyskania niepodległości wynajęliśmy największy baner na Times Square i wyświetliliśmy tam film o tym, że Polska jest fajna. Tylko tyle i aż tyle. Właśnie dowiedzieliśmy się, że ten projekt został nominowany do prestiżowej nagrody branżowej MIXX Awards.

 • McLaren 570s to kosmiczne auto dosłownie i w przenośni.
  Czy McLaren naprawdę jest tak kosmiczny, jak wygląda? W środku od razu zaskakuje jedna rzecz

  Definicja szczęścia? Telefon z McLaren Polska, że w nasze ręce na 24 godziny trafi jeden z tych supersamochodów. Definicja nieszczęścia? Padało przez 20 z tych 24 godzin. Niemniej, mieliśmy wyjątkową okazję poznać McLarena 570s i przekonać się, czy superauto nadaje się do... jazdy na co dzień.

O sobie

W naTemat jestem od początku, najpierw jako stażysta i reporter, później wydawca i szef wydawców. Aktualnie jestem redaktorem naczelnym i dyrektorem operacyjnym Grupy naTemat. Na co dzień zarządzam redakcją i odpowiadam za rozwój Grupy naTemat. Czasami piszę, ale nie tak często, jakbym chciał. Po godzinach prowadzę również nasz dział Moto.

Napisz do autora: michal.mankowski@natemat.pl