NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Grupa naTemat pobiła swój rekord oglądalności.
  Grupa naTemat nigdy wcześniej nie była tak popularna jak teraz. Samo naTemat.pl ma 10 mln użytkowników!

  Nie skłamię, jeśli powiem, że gdy 7 lat temu startowaliśmy z serwisem naTemat, nie sądziliśmy, że urośniemy aż do takich rozmiarów. Teraz, w rocznicę startu naTemat.pl, możemy pochwalić się kolejnym gigantycznym rekordem. I to nie jednym, bo dziś jesteśmy już przecież całą Grupą medialną. Grupa naTemat nigdy w swojej historii nie była tak popularna jak dzisiaj.

 • Stanisław Janecki nie popisał się swoim komentarzem w sprawie zbiórki do wirtualnej puszki Pawła Adamowicza.
  Panie Janecki, niech Pan nie przestaje hejtować. WOŚP bije rekordy dzięki takim jak wy

  To jest w ogóle zabawne i niesamowite. Mam wrażenie, że żyjemy w jednej z map popularnej gry "Lemingi", gdzie każdy ciągle robi to samo i kręci się w kółko. Stanisław Janecki i jego hejterski popis o zbiórce do "wirtualnej puszki Adamowicza" pokazał idealnie, jak on i jego mentalni koledzy nie rozumieją. Nie rozumieją, że każdym takim słowem, zdaniem, akcją, komentarzem odnoszą odwrotny efekt od zamierzonego. Doliczyłem się co najmniej 100 innych zbiórek na Facebooku. Wszystkie na rzecz WOŚP.

 • Audi Q8 w zimowej scenerii prezentuje i czuje się naprawdę dobrze.
  6 faktów o nowym Audi Q8, którego nigdy wcześniej nie było na drogach. To auto dla specyficznej grupy ludzi

  To niezwykły samochód. Niezwykły przede wszystkim dlatego, że nigdy wcześniej na drogach go nie było. Sporym zaskoczeniem będzie też kwestia rozmiarów, bo Audi Q8 wcale nie jest takie, jak może się Wam wydawać. Oto 6 spostrzeżeń po kilku dniach spędzonych z tym najnowszym premium SUV-em z czterema pierścieniami w logo

 • Paweł Adamowicz nie żyje. Parę rad dla polityków od zwykłych Polaków.
  To WASZA wina. Co zrobiliście z Polską i Polakami? [list do polityków]

  Dla Polaków to, co wydarzyło się na finale WOŚP w Gdańsku, nie jest niestety szokiem ani zaskoczeniem. Tego, że w pewnym momencie wojny polsko-polskiej komuś stanie się krzywda, można było spodziewać się od dawna. Szokiem i zaskoczeniem jest jednak sposób, w jaki doszło do ataku. Bo oto zwizualizowało się to, w co w codziennej jatce politycznej nikt nie chciał wierzyć. Na oczach wszystkich zabito człowieka.

 • Jerzy Owsiak zrezygnował ze stanowiska prezesa fundacji WOŚP.
  Jurek, zostań! Rezygnowanie z WOŚP to najgłupsza rzecz, jaką możesz teraz zrobić

  Mówisz WOŚP, myślisz Owsiak. Mówisz Owsiak, myślisz WOŚP. To jedno z najbardziej zakorzenionych skojarzeń w umyśle każdego Polaka. Jerzy Owsiak po śmierci Pawła Adamowicza honorowo zrezygnował ze stanowiska prezesa fundacji WOŚP. Ale nie powinien. Owsiak to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i nikt tego od niego nie oczekiwał. Jurek, zostań! Do końca świata i jeden dzień dłużej.

 • To jedno z niewielu dostępnych zdjęć Martyny Wojciechowskiej (z prawej).
  Zobaczyłem oficjalne obowiązki współpracowniczki Glapińskiego. Dopiero teraz widać bezczelność całej sprawy

  Mówi się, że Martyna Wojciechowska zarabia w NBP 65 tysięcy złotych miesięcznie. "Mówi się", ponieważ kadrowa Narodowego Banku Polskiego na dziwnej konferencji temu zaprzeczyła, ale jednocześnie nie chciała powiedzieć, ile wynosi pensja mitycznych już tzw. "aniołków prezesa". W całej sprawie zapomina się jednak o jednej rzeczy, która wynosi ją na wyżyny absurdu i bezczelności.

 • Range Rover Sport w wersji PHEV to hybrydowa odsłona tego giganta.
  Godzina w tym aucie i porzucisz swoje marzenia o wielkim SUV-ie innych marek

  Wyobraź sobie największy samochód osobowy, jaki widziałeś w ostatnim czasie. Już? No to wiedz, że ten niemal na pewno będzie większy. Range Rover Sport jest pięknym olbrzymem, przy którym nawet na potężne Audi Q7 patrzy się z góry. Jest ogromny, elegancki, a jednocześnie dość rzadki. Te trzy cechy sprawiają, że... aż chce się go mieć. Nawet kosztem popularniejszych marek.

 • BMW 840d to jedno z najnowszych dzieci BMW.
  Jedno kliknięcie i to BMW potrafi samo automatycznie cofnąć się o 50 metrów. Raj na parkingach

  To jedna z tych premier, która jest inna niż wszystkie. BMW serii 8 to nie po prostu kolejna generacja masowego modelu. "Ósemka" to zupełnie nowy samochód, do widoku którego na polskich ulicach nie mogliśmy się przyzwyczaić. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu. Poprzednio jej produkcja zakończyła się niemal równo 20 lat temu.

 • Do ruchu lewostronnego trzeba się przyzwyczaić. Na początku jest... bardzo dziwnie.
  Dlaczego w Australii widziałem aż tyle martwych kangurów? Koniec świata dosłownie i w przenośni

  Pięć dni, około 2500 przejechanych kilometrów i... setki martwych kangurów przy drogach. Australia zaskoczyła mnie pod wieloma względami. I wcale nie dlatego, że jeździ się tam po lewej stronie, choć i do tego trzeba się przyzwyczaić. Oto, jak trafiliśmy dosłownie i w przenośni na drugi koniec świata.

 • Audi A6 Avant to kombi w dieslu, które dla jednych będzie nudne, dla innych okaże się autem marzeń.
  Tak, to jest nudne, rodzinne kombi w dieslu, które chciałbym mieć. I tylko jeden powód ostudza zapał

  Kombi to ten typ samochodu, który na chwilę obecną w teorii jest całkowicie poza moimi potrzebami i chęcią posiadania. Dlatego tym bardziej sam jestem zdziwiony, że po kilku dniach testu z nowym Audi A6 Avant mogę śmiało powiedzieć: tak, to jest rodzinny kombiak w dieslu, którego chciałbym mieć. Czy zgrzeszę, jeśli powiem, ze wersja „z paką” podoba mi się bardziej niż limuzynowaty sedan? Oto kilka powodów, dla których warto się nim zainteresować i jeden, by tego nie robić.

O sobie

W naTemat jestem od początku, najpierw jako stażysta i reporter, później wydawca i szef wydawców. Aktualnie jestem redaktorem naczelnym i dyrektorem operacyjnym Grupy naTemat. Na co dzień zarządzam redakcją i odpowiadam za rozwój Grupy naTemat. Czasami piszę, ale nie tak często, jakbym chciał. Po godzinach prowadzę również nasz dział Moto.

Napisz do autora: michal.mankowski@natemat.pl