NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Kadr z nagrania udostępnionego przez policję.
  Trzeba być prawdziwym dzbanem, żeby jeździć hulajnogą po pomniku. Ta "afera" pokazała jednak coś innego

  Ta historia miała zadatki na kolejny "hit internetu". No bo jak to: "pisowska" policja zatrzymuje dwójkę nastolatków jeżdżących na hulajnogach przy pomniku smoleńskim. Pomniku, który postawiono "siłą" i który nie raz był już obiektem farsy. Tak łatwo i fajnie byłoby się pośmiać z kolejnego sukcesu polskich służb, które "chodzą na smyczy partii rządzącej". No niestety, okazuje się, że idiotów z siebie tutaj zrobili nastolatkowie z hulajnogami.

 • Mercedes E53 AMG w wersji coupe.
  Niektórzy powiedzą, że to "wiocha", ale mało które auto ma aż taki klimat w środku. Nie chce się z niego wysiadać

  To auto podoba mi się do tego stopnia, że jeszcze zanim oddaliśmy je na parking prasowy, siedziałem na stronie Mercedesa i liczyłem, ile taka przyjemność będzie kosztować. Czy to w gotówce, czy to w leasingu, czy to w jeszcze innym nowoczesnym modelu finansowania. Mercedes E53 AMG coupe to piękny sportowy samochód. Takie "ludzkie" AMG, które gwarantuje szybsze bicie serca, ale jednocześnie nie sprawia, że ziemia zaczyna się trząść po włączeniu silnika.

 • Tak prezentuje się nowa Toyota RAV4.
  Jest mniejsza, ale... większa, czyli 5 faktów o nowej Toyocie RAV4

  Toyotę RAV4 kilka dłuuugich lat temu miał mój dziadek. Pamiętam, że zjeżdżając z górki wrzucał bieg (w automacie) na luz, żeby auto mu mniej spalało. Takie tam zaklinanie rzeczywistości. Najnowsza RAV-ka jest samochodem zdecydowanie innym: i wizualnie, i technologicznie. I właśnie debiutuje na polskich drogach.

 • Nowa Corolla to jedna z najważniejszych premier tego roku.
  6 faktów o nowej Corolli, które przydadzą ci się, jeśli planujesz kupić sobie właśnie taką Toyotę

  O Toyocie Corolli myślę ciepło, bo była pierwszym samochodem, który testowałem w dziale Moto naTemat.pl. Ciepło o niej myślą także miliony kierowców na świecie – w końcu to najpopularniejszy samochód w historii motoryzacji! Teraz po latach uśpienia powraca w najnowszej i niewidzianej dawno odsłonie. Oto kilka faktów, które mogą się Wam przydać, jeśli rozważacie jej zakup.

 • Nowości od Toyoty na targach w Genewie. I bardzo sportowo, i "po ludzku"

  Najnowsze propozycje od Toyoty, które mogliśmy oglądać w Genewie, to świetny przykład na to, że można robić samochody "i do tańca, i do różańca". Japońska firma pokazała to, w czym jest bardzo dobra – zwykłe i praktyczne samochody na co dzień, oraz mrugnęła okiem do fanów sportu i legendarnej Supry.

 • To na razie koncept Q4 e-tron, które w wersji produkcyjnej pojawi się pod koniec 2020 roku.
  Kamery zamiast lusterek, auta bez klamek. To nie przyszłość, te auta "dzieją się" już teraz

  Choć targi motoryzacyjne lata świetności mają już za sobą, salon w Genewie to wciąż jedna z najważniejszych imprez samochodowych na świecie. To, co pokazują tam producenci, dobrze oddaje kierunek, w jakim zmierza ta branża. Mogliśmy przekonać się o tym na przykład na stanowisku Audi, które... nie pokazało żadnego "normalnego" samochodu. Były tam tylko elektryki lub hybrydy.

 • KIA Ceed kombi to praktyczne auto, którym śmiało spakujemy się całą rodziną na wyjazd w góry.
  Nie dziwię się, że policja jeździ tymi autami. Nowa KIA Ceed kombi zaskakuje designem i praktycznością

  Nie ma Polaka, który nie zna modelu KIA Ceed kombi. W końcu to tymi samochodami w zdecydowanej większości jeździ polska policja. My mieliśmy okazję pojeździć najnowszą generację tego auta. To jeden z tych samochodów, które swoją codzienną praktycznością będą w stanie przekonać wielu kierowców. Mają tylko jedną sporą wadę.

 • Grupa naTemat pobiła swój rekord oglądalności.
  Grupa naTemat nigdy wcześniej nie była tak popularna jak teraz. Samo naTemat.pl ma 10 mln użytkowników!

  Nie skłamię, jeśli powiem, że gdy 7 lat temu startowaliśmy z serwisem naTemat, nie sądziliśmy, że urośniemy aż do takich rozmiarów. Teraz, w rocznicę startu naTemat.pl, możemy pochwalić się kolejnym gigantycznym rekordem. I to nie jednym, bo dziś jesteśmy już przecież całą Grupą medialną. Grupa naTemat nigdy w swojej historii nie była tak popularna jak dzisiaj.

 • Stanisław Janecki nie popisał się swoim komentarzem w sprawie zbiórki do wirtualnej puszki Pawła Adamowicza.
  Panie Janecki, niech Pan nie przestaje hejtować. WOŚP bije rekordy dzięki takim jak wy

  To jest w ogóle zabawne i niesamowite. Mam wrażenie, że żyjemy w jednej z map popularnej gry "Lemingi", gdzie każdy ciągle robi to samo i kręci się w kółko. Stanisław Janecki i jego hejterski popis o zbiórce do "wirtualnej puszki Adamowicza" pokazał idealnie, jak on i jego mentalni koledzy nie rozumieją. Nie rozumieją, że każdym takim słowem, zdaniem, akcją, komentarzem odnoszą odwrotny efekt od zamierzonego. Doliczyłem się co najmniej 100 innych zbiórek na Facebooku. Wszystkie na rzecz WOŚP.

 • Audi Q8 w zimowej scenerii prezentuje i czuje się naprawdę dobrze.
  6 faktów o nowym Audi Q8, którego nigdy wcześniej nie było na drogach. To auto dla specyficznej grupy ludzi

  To niezwykły samochód. Niezwykły przede wszystkim dlatego, że nigdy wcześniej na drogach go nie było. Sporym zaskoczeniem będzie też kwestia rozmiarów, bo Audi Q8 wcale nie jest takie, jak może się Wam wydawać. Oto 6 spostrzeżeń po kilku dniach spędzonych z tym najnowszym premium SUV-em z czterema pierścieniami w logo

O sobie

W naTemat jestem od początku, najpierw jako stażysta i reporter, później wydawca i szef wydawców. Aktualnie jestem redaktorem naczelnym i dyrektorem operacyjnym Grupy naTemat. Na co dzień zarządzam redakcją i odpowiadam za rozwój Grupy naTemat. Czasami piszę, ale nie tak często, jakbym chciał. Po godzinach prowadzę również nasz dział Moto.

Napisz do autora: michal.mankowski@natemat.pl