Sekstaśma z córką znanego biznesmena w aferze podsłuchowej

Restauracja "Sowa i przyjaciele" w Warszawie.
Restauracja "Sowa i przyjaciele" w Warszawie. FOT. BARTOSZ BOBKOWSKI / AGENCJA GAZETA
Według informacji nieoficjalnych naTemat, kelnerzy nagrali więcej niż jedną wideo sekstaśmę. Na jednej z nich zarejestrowano spotkanie byłego działacza PO z córką znanego biznesmena.

Według zapowiedzi premiera Donalda Tuska oficjalnie nowe informacje dotyczące afery podsłuchowej ma we wrześniu przedstawić szef MSW. Nieoficjalnie na światło dzienne wypływają co i rusz nowe informacje. Według rozmówców naTemat, podejrzanym w aferze kelnerom udało się nagrać nie tylko rozmowy.

Zarejestrowano także intymne schadzki znanych osobistości do jakich dochodziło w zacisznych miejscach restauracji. Informatorzy naTemat potwierdzają, że jedno z nagrań wideo dotyczy spotkania obecnego wiceministra z byłą funkcjonariuszką Biura Ochrony Rządu. Informację o tym jako pierwsza podała gazeta „Do Rzeczy”.

Druga sekstaśma dotyczy spotkania córki znanego biznesmena z byłym działaczem PO, dziś lobbystą. Romans tej pary nie spotkał się z aprobatą samego biznesmena z listy najbogatszych Polaków. Wątek ten pojawia się w jeszcze co najmniej jednej rozmowie nagranej przez kelnerów.


Aferę podsłuchową w połowie czerwca ujawnił tygodnik „Wprost” publikując stenogramy z nielegalnie podsłuchanych rozmów polityków. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. Zarzuty postawiono 4 osobom, w tym dwóm kelnerom warszawskich restauracji.
Trwa ładowanie komentarzy...