SA Wardęga wraca z nową wersją psa-pająka! Zobacz murowany halloweenowy hit na YouTube

"Mutant giant spider dog is back" - oznajmił na YouTube SA Wardęga!
"Mutant giant spider dog is back" - oznajmił na YouTube SA Wardęga! Fot. YouTube.com/SA Wardega
Zostało kilka dni do Halloween, więc powoli wypada kogoś porządnie nastraszyć. I w tym kontekście najważniejszym newsem czwartku z pewnością jest, fakt iż... "mutant giant spider dog is back"! Tak, SA Wardęga właśnie wypuścił nową wersję swojego youtubowego hitu!

Poprzednia wersja filmiku z wielkim zmutowanym psem-pająkiem grasującym po ciemnych zakątkach naszych miast był jednym z najchętniej oglądanych filmów na YouTube nie tylko w Polsce. Nic więc dziwnego, że przed tegorocznym Halloween SA Wardęga postanowił kontynuować właśnie tę historię. Musicie do zobaczyć:
Ciekawe, czy i tym razem najsłynniejszy polski youtuber będzie miał problemy z prawem związane z tym, jak bardzo nastraszył swoje "ofiary". Przypomnijmy, że przed rokiem pierwsza odsłona historii psa-pająka spowodowała, iż warszawska prokuratura rejonowa sprawdzała, czy strasząc ludzi Wardęga nie naruszył art. 160 §1 kodeksu karnego, który dotyczy narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...