Prezydent Duda poleciał do Chin w koszulce Red is Bad. Na piersi motyw polskiej flagi

Prezydent Andrzej Duda poleciał do Chin w koszulce marki Red is Bad
Prezydent Andrzej Duda poleciał do Chin w koszulce marki Red is Bad Fot. Kancelaria Prezydenta / Andrzej Duda / Facebook.com
Na facebookowym profilu Andrzeja Dudy zamieszczono wiele zdjęć z oficjalnej podróży do Chin. Uwagę internautów zwróciła wykonana w samolocie fotografia, na której dokładnie widać koszulkę polo prezydenta. Wyprodukowano ją w Polsce dla marki odzieży patriotycznej Red is Bad.

Prezydent Duda miał na sobie koszulkę polo, którą ozdobiono kieszonką z motywem polskiej flagi. – Kieszonka celowo rozdarta na wysokości serca, dla wzmocnienia efektu wizualnego i symbolicznego – napisano w opisie produktu, który znajduje się na stronie marki Red is Bad.
Producent zaznaczył, że wszystkie elementy koszulek są wykonywane w Polsce. Podobnie rzecz się ma z innymi produktami marki, której oferta skierowana jest do osób „ceniących wolność i dumnych z polskiej historii”.

Gust prezydenta spodobał się redakcji tygodnika „Do Rzeczy”.
Inną ocenę przedstawił dziennikarz Michał Zaczyński.

Czyżby Prezydent mojego kraju nosił ubrania Red is Bad? To jedna z ulubionych marek polskich zadymiarzy, neofaszystów i...

Posted by Michal Zaczynski Blog on 24 listopada 2015
Tomasz Kalita z SLD zauważył natomiast, że Duda wybrał się w koszulce Red is Bad do Chin, gdzie niepodzielnie rządzi preferująca czerwień Komunistyczna Partia Chin.
Wizyta prezydenta w Chinach została udokumentowana także w innych materiałach audiowizualnych.
Trwa ładowanie komentarzy...