Minister Szyszko znowu na tropie. Zablokował spot o segregacji śmieci, bo... podstępnie promuje gender

Jan Szyszko, minister środowiska, zablokował kampanię reklamową, bo miała promować gender.
Jan Szyszko, minister środowiska, zablokował kampanię reklamową, bo miała promować gender. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Niby nudne ministerstwo, ale o Janie Szyszce ciągle głośno. Minister środowiska krytykuje swojego poprzednika za to, że spoty uczące dzieci segregowania odpadów przy okazji promują gender. Chodzi o akcję informacyjną z udziałem szefa kuchni Wojciecha Amaro i krytyka kulinarnego Macieja Nowaka, który jest zadeklarowanym homoseksualistą.

Jan Szyszko, minister środowiska to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci rządu Prawa i Sprawiedliwości. Właśnie pochwalił się czytelnikom wydawanego przez o. Rydzyka "Naszego Dziennika", że zablokował promującą gender kampanię reklamową. Chodzi o serię spotów namawiających do segregowania śmieci.

W jednym z nich Wojciech Amaro i Maciej Nowak obdarowują małego chłopca prezentem, a ten wyrzuca opakowanie do odpowiedniego pojemnika. – Pojawia się pytanie dlaczego nie ma w spocie kobiety, która grałaby rolę matki? Zdaniem ekspertów, w tym przypadku mamy do czynienia z „miękkim” promowaniem ideologii gender – alarmuje Radio Maryja.

Dlatego minister zapowiedział, że kampania nie będzie kontynuowana. Przy okazji dość twórczo określił jakie są obowiązki jego ministerstwa. – Resort środowiska to resort, który jest nastawiony bardzo mocno na obronę polskiej tożsamości, polskich interesów, na obronę tego, co w Polsce jest najważniejsze, a więc na obronę rodziny, na obronę naszej tożsamości kulturowej związanej z dziedzictwem chrześcijańskim – tłumaczył Jan Szyszko w rozmowie z Radiem Maryja.
Źródło: Radio Maryja
Trwa ładowanie komentarzy...