Stary żart hejtu wart – Mamed Chalidow z karabinem nie spodobał się na fejsie

Mamed Chalidow i kałachy sieją grozę w sieci.
Mamed Chalidow i kałachy sieją grozę w sieci. Facebook
Mamed Chalidow to znany polski mistrz mieszanych sztuk walki (MMA). Na ringach zdarzało mu się masakrować przeciwników, dziś zamieszczone przez niego zdjęcie masakrują internauci.

Dwóch brodatych facetów na tle szafek, najwyraźniej jest to jakaś szatnia. Stoją sobie jakby nigdy nic, gdyby nie to, że mężczyźni mają nie do końca europejskie rysy twarzy, a w rękach trzymają kałasznikowy. Nie trudno się dziwić, że po ostatnich wydarzeniach w Belgii, ta fotografia robi prawdziwą furorę w sieci.

Te kałachy to na Polaków? Gdzie jest ABW? Co to k... jest? – to tylko niektóre z komentarzy. Są też wpisy o brudasach, miłośnikach kóz i innych zwierząt powszechnie występujących na bliskim wschodzie. Internauci żałują, że Chalidow nie trzyma jeszcze w ręku flagi ISIS albo przynajmniej afgańskiej.
Coś, co miało być żartem i pewnie przez jakiś czas tak było odbierane, dziś rozchodzi się z prędkością światła budząc wiele złych emocji. Warto się zastanowić, co się publikuje w sieci, nawet zdjęcie z Królewną Śnieżką może być kiedyś wykorzystane przeciwko nam.

Napisz do autora: pawel.kalisz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...